fbpx

Названі довгожителі серед знаків зодіаку

У наш час, коли екологія залишає бажати кращого, а життя сповнене стресом та іншими не надто корисними речами, люди йдуть рано з життя і мало кому вдається відсвяткувати своє 90-річчя, наприклад. Але ж такі люди є.

Прогноз, серед яких знаків Зодіаку можна зустріти довгожителів і які фактори впливають на це.

Овен

Це найперший і наймолодший знак у Зодіаку. Овнів можна назвати зодіакальними немовлятами. Їхній енергетичний потенціал величезний і, як правило, представникам цього знака цікаво жити до кінця. Крім того, вони завжди рухаються до якоїсь мети, що у 15 років, що у 75. У зв’язку з цим саме серед Овнів найбільша кількість довгожителів, адже внутрішнє відчуття молодості здатне творити дива у будь-якому віці.

Терези

У характері всіх представників цього знака Зодіаку є одна риса, яка продовжує їм життя – це прагнення до рівноваги. Вони намагаються уникати стресів та некомфортних обставин, а також людей, які ускладнюють їм життя. І вони ніколи не харчуються негативом. Це прагнення спокою робить їх захищеними і забезпечує збереження тіла і душі.

Рак

Представників цього знаку Зодіаку практично ніколи не тягне на активність, що скорочує життя. Бурхливі тусовки в молодості з поганими наслідками для здоров’я, екстрим, виснажливий спорт, енерговитратне просування кар’єрними сходами тощо – все це не для них. Натомість тиха сімейна гавань, взаємна турбота та прості радості життя – для них і є щастя, а бажання жити заради своїх близьких утримує їх на плаву до глибокої старості.

Телець

Тельці, як правило, мають міцне здоров’я і, крім того, їх життєвий сценарій не передбачає нічого, що може вбити їх раніше часу. Вони не налаштовані жити в постійному стресі і не схильні тріпати нерви самі собі, до екстремальних занять та саморуйнування також вдаються дуже рідко, зате цінують комфорт, високий рівень життя, люблять піклуватися про себе та хочуть простого сімейного щастя.

You cannot copy content of this page