fbpx
Перейти до вмісту

Названі найбоязливіші знаки зодіаку

Всередині кожного з нас живуть страхи. Але у когось все обмежується острахом павуків, а хтось є хронічним боягузом і боїться всього на світі.

Риби

У Риб взагалі дуже багато страхів, особливо страх самотності. Крім того, вони бояться вступати у пряме протистояння з кимось. Коли ситуація розжарюється, Риби вважають за краще відступити і «бути вищим за це», ніж відстоювати свої інтереси. Екстремальним заняттям вони воліють тихі домашні вечори.

Козоріг

Козерога в душі – великі консерватори, їх цілком влаштовує життя за правилами, а порушувати ці правила вони бояться. Крім того, бажання підняти себе над оточуючими часом змушує їх голосно засуджувати тих, хто робить щось сміливе та безстрашне.

Телець

Більшість страхів Тельців пов’язано з тим, що вони можуть щось втратити, причому не важливо, чи це буде матеріальне, чи, наприклад, їх репутація, слава, певні люди поруч. Навіть невелика ймовірність втратити гроші, здоров’я, красу чи свободу змушує їх триматися подалі від усього екстремального чи протизаконного.

Рак

Раки — домашні створіння, це люди для сім’ї та домашнього вогнища, але не для екстремальних занять та сміливої ​​гонитви за емоціями. Вони завжди намагаються тримати себе подалі від небезпеки, ні за що не сядуть на американську гірку, не лізтимуть у скандал чи бійку і ні за що не порушать закону.