fbpx
Перейти до вмісту

Не чекайте освідчень. Найменш влюбливі знаки зодіаку

Астрологи назвали три знаки зодіаку, які рідко закохуються.

Деякі люди закохуються буквально щодня, а іншим це здається взагалі неможливим. Коли хтось повільно занурюється в романтику, це може бути пов’язано з попереднім травматичним досвідом чи банальною розстановкою пріоритетів не на користь стосунків. Астрологи вважають, що це також може бути пов’язано із приналежністю до знаку зодіаку. Саме тому експерти назвали три знаки зодіаку, від яких не варто чекати зізнань у коханні.

Діва

Діви відомі своєю раціональністю та вмінням «служити», а тому вони очікують справді багато чого від свого партнера та стосунків. Саме ці очікування, тверезий розум і практичність цього земного знака роблять любов холодним розрахунком у розумінні Дів.

Тому представники цього знака освідчуються в коханні лише в «крайніх випадках». Проте цінність слів «Я люблю тебе» у виконанні Дів справді висока.

Близнюки

Близнюки, за своєю природою, — двоякий знак, який звик жонглювати кількома компаніями друзів, кількома підробітками, хобі та навіть партнерами чи коханцями.

Астрологи вважають, що цей знак живиться «гострими відчуттями» від незліченного потоку нових людей, а закоханість і освідчення спричиняють певну стабільність, яка рідко цікавить представників цього знака. Близнюки повинні бути впевнені, що будь-які стосунки, в які вони вступають, у довгостроковій перспективі не застаріють і не стануть нудними.

Скорпіон

Коли справа доходить до романтики, Скорпіони — одні з найсексуальніших і найвпевненіших у собі знаків. Вони привабливі, пристрасні та віддані. Як фіксований водний знак, Скорпіони знають, що сказати, щоб потішити і справити враження на свою другу половинку.

Однак Скорпіонам потрібно багато часу, щоб нарешті розслабитися і відчути себе досить комфортно, щоб говорити від щирого серця і проявляти справжні емоції. Їхню довіру та любов потрібно заслужити.