fbpx

Не нагулялися. Три знаки зодіаку, які не поспішають одружуватися

Не нагулялися. Три знаки зодіаку, які не поспішають одружуватися. Астрологи вважають, що є пояснення тому, що одних людей тягне до шлюбу, а інших — ні. Певні риси можуть зробити деяких людей більш схильними до зобов’язань, ніж інших.

Близнюки

Близнюки завжди в русі і беруть до уваги все, що відбувається довкола. Цей знак не любить схему вибору «або-або», вони люблять різноманіття та варіант «і-і». Близнюкам подобається можливість вчитися та відкривати для себе нові, захоплюючі речі, зустрічаючись із різними людьми. Саме тому представники цього знаку найчастіше виявляються тими людьми, яким просто необхідно «нагулятися».

Водолій

Водолії люблять бути в оточенні різних людей, ідей та творчості, вони люблять свободу та терпіти не можуть усе, що може її сковувати. Їх норовливий характер і потреба у свободі ускладнюють утримання їхньої уваги що, відповідно, робить серйозні та тривалі стосунки для шлюбу малоймовірними. Проте по-справжньому особлива людина, може зробити Водоліїв найвідданішими партнерами.

Стрільці

Вогняна енергія цього легкого знаку робить Стрільців богами флірту. І хоча це, безумовно, до божевілля чарівно, таке ставлення до спілкування робить їх найменш схильними до серйозних стосунків і шлюбу. Оскільки Стрільці не досягають успіху в структурності та рутині, традиційний шлюб і його обмеження зазвичай змушують їх нервувати. Тому до Стрільців потрібно шукати особливий підхід, який дозволить їм продовжувати гру, але вже за вашими правилами.

You cannot copy content of this page