fbpx

Не терплять чужого успіху: три найбільш заздрісних знаки зодіаку

Астрологи стверджують, що схильність до заздрості закладена в гороскопі людини, і називають три найбільш заздрісних знаки зодіаку.

Заздрість руйнівно діє не тільки на саму людину, а й на тих, на кого вона спрямована. Дізнайтеся, чи немає серед вашого оточення заздрісників.

Овен

Овни дуже самолюбні, пихаті і примхливі, тому успіхи інших людей, нехай навіть близьких, дратують їх. Чужі досягнення змушують їх відчувати свою безпорадність і ущербність. Овнам стає набагато легше, якщо у когось гірше, ніж у них. Старайтеся не дуже розповідати в їх присутності про свої успіхи — їх це тільки дратуватиме.

Лев

Представники цього знаку володіють колосальною зарозумілістю і впевнені, що гідні найкращого. Причому кращого, ніж у інших. Вони вважають себе на порядок вище за інших і нізащо не змиряться з думкою, що хтось їх в чомусь обійшов. Вони будуть відчайдушно заздрити, мучити себе і зроблять все можливе, щоб прибрати конкурента зі свого шляху.

Скорпіон

Скорпіони не вміють ховати свої почуття, тому заздрять відкрито і досить агресивно. Їхні злісні нападки пояснюються чистою заздрістю і бажанням довести, що якщо хтось і гідний успіху, то тільки вони. Скорпіони можуть образити і навіть підставити людину — отрути у них вистачить. Але якщо у них самих в житті все добре, вони не будуть розпорошуватися на інших.

You cannot copy content of this page