fbpx

Несподівані фінансові можливості для знаків зодіаку 1–3 листопада 2023 року трін Венери з Ураном

1–3 листопада Венера зробить трин до ретро-Урану. Цей аспект несе в собі оптимістичну енергію, яка вас стимулюватиме. У цей період буде багато моментів, наповнених позитивом.

ЯКУ ЕНЕРГІЮ НЕСЕ ЗВ’ЯЗОК ВЕНЕРИ З РЕТРО-УРАНОМ

Венера в тріні з ретро-Ураном посилить прагнення гострих відчуттів і потяг до пригод. Швидше за все, у вашому житті вже був якийсь аналогічний досвід і вам знову захочеться його пережити. Рутинні стосунки і буденність вас втомлюватимуть. Рішення, які ви приймете, під впливом цього аспекту виявляться досить результативними, відкриваючи двері до фінансових та соціальних успіхів.

Вплив Венери в тріні з Ураном вселяє бажання спробувати щось нове. Це стосується різних сфер життя, починаючи від хобі та закінчуючи романтичними стосунками. Подібний вплив може навіть призвести до появи нових почуттів та стосунків.

ВЕНЕРА В ТРИНІ ДО РЕТРО-УРАНУ: КОХАННЯ І РОМАНТИКА

Венера в тріні до ретро-урану може принести несподівану закоханість. Ваші почуття можуть раптово спалахнути до когось, кого ви раніше навіть не помічали. Це може бути як нова людина, так і хтось, кого ви знали, але не розглядали як потенційного партнера. Цей аспект також може сприяти розвитку незвичайних відносин.

Ваші зустрічі та побачення можуть бути досить непередбачуваними. Ретроградний Уран часто асоціюється з минулими подіями та стосунками. Венера в тріні до ретро-Урану може призвести до несподіваного повернення колишніх партнерів у ваше життя. Можлива спроба відновити стосунки, і просто зустріч для примирення.

У цей період можуть виникнути нові яскраві відносини, які задовольнять вашу потребу в емоційній близькості. Але не виключено, що цей союз буде недовгим.

Якщо у вас вже є близька людина, ви прагнутимете відкривати для себе нові джерела задоволення, можливо, шляхом різноманітних експериментів в інтимній сфері. У випадку, якщо ви самотні, в цей час збільшиться ймовірність знайомств та зустрічей з людьми, інтереси та спосіб життя яких можуть істотно відрізнятися від ваших.

ВЕНЕРА В ТРИНІ ДО РЕТРО-УРАНУ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОСОБИСТОГО ЗРОСТАННЯ

Венера, планета любові та гармонії, у тріні до ретро-Урану, планети змін та інновацій, створює унікальні можливості для трансформації та розкриття вашого потенціалу творчого потенціалу. Це слушний момент для спілкування, тому що ви будете на піку своєї популярності і мати більшу свободу дій.

Відмінний час, щоб вирушити у подорож без чітких планів чи раптово влаштувати свято. Цей період підходить для оновлення вашого образу, покупки косметики та модних речей. Шукайте вигідні пропозиції онлайн, щоб купити потрібні речі. І пам’ятайте, що несподіванки у цей період можливі навіть при відвідуванні магазину.

Це слушний час для спілкування, тому що ви будете популярні у вашому колі, і у вас з’явиться велика свобода дій. Також посилиться ваша потяг до прекрасного. Ваша творча активність помітно зросте. Ви можете експериментувати з танцями, музикою або хенд-мейдом, навіть якщо ніколи раніше не займалися мистецтвом.

ВЕНЕРА В ТРИНІ ДО РЕТРО-УРАНУ: НЕЧЕКОВАНІ ФІНАНСОВІ МОЖЛИВОСТІ

Венера символізує гроші, і коли вона створює гармонійні аспекти з Ураном, у вас можуть з’явитися нові джерела доходу. Можливо, вам зробить подарунок людина, від якої ви зовсім не очікували на такий вчинок.

У цей час ви можете відновити перервану роботу над якимось вигідним проектом. Венера у тріні до ретро-Урану може стати причиною реформ у фінансовій сфері та банківській діяльності. Несподівані зміни у законодавстві можуть вплинути на фінансову систему.

You cannot copy content of this page