fbpx

Несподіванки та експерименти. Загальний любовний гороскоп на тиждень для всіх знаків Зодіаку

Особливої романтики на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року не передбачається, але цей період може бути сприятливим для підтримання існуючих стосунків та взаєморозуміння між парами.

На початку тижня нам доведеться очікувати несподіваного, коли мова заходить про всі аспекти життя, включаючи справи серця. Сонце з’єднається з Ураном у вівторок, посилаючи електричний удар енергії через наші вени, що може спонукати нас досліджувати щось (або когось) нетрадиційне. Це може бути весело, але якщо ми вже маємо зобов’язання, це також може стати катастрофою.

Для одиноких людей цей тиждень може бути періодом для планування нових знайомств та вибору потенційних партнерів. Деякі знаки Зодіаку можуть зустріти цей тиждень зі збудженням та активним бажанням провести час зі своїм партнером. Вони можуть спробувати нові романтичні розваги та експерименти у сфері інтимних відносин.

З іншого боку, деякі знаки Зодіаку можуть відчувати деяку незадоволеність у відносинах, тому будьте готові до спілкування та пошуку спільних рішень.

Для тих, хто вже у подружжі, у суботу Венера піде в трин із Сатурном, що дозволить нам виконувати будь-які любовні зобов’язання без проблем чи образ. Насправді нас може втішити те, що є хтось, хто завжди поруч з нами, і робить все, що в його силах, щоб відповісти взаємністю на цю відданість. Помилки в спілкуванні почнуть виправлятися після неділі, завдяки тому, що Меркурій нарешті стане прямим.

Загалом, астрологи радять бути відкритими до нових знайомств та можливостей, а також бути терплячими та розуміючими в стосунках з партнером.

You cannot copy content of this page