fbpx

Нове кохання та зміцнення відносин: Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – Цього тижня доведеться вирішувати безліч питань особистого плану. При цьому постарайтеся не піддаватися поганому настрою і вже тим більше не зганяти своє роздратування на коханій людині. Вам необхідно дійти компромісу.

Телець – Вам потрібно заспокоїтися і набути душевної рівноваги, інакше ваш внутрішній стан позначиться на стосунках з коханою людиною. Зараз небажано відчувати почуття обранця на міцність, ви ризикуєте все зруйнувати.

Близнюки – Сфера особистого життя вимагатиме несподівано багато уваги та часу. Зате на вас чекає маса приємних моментів. Кохання надихає та радує. Ви будете абсолютно впевнені в собі та своїх почуттях, а також у почуттях партнера.

Рак – Подумайте, наскільки серйозними є ваші стосунки, чи це чергове захоплення. Час непомітно біжить, і все починає змінюватись та трансформуватися. Ваше майбутнє щастя залежить багато в чому від вас. Слухайте своє серце.

Лев – Майже весь тиждень безхмарний і прекрасний. Але у вихідні можливі не зовсім приємні непорозуміння. Будьте великодушнішими, подаруйте щось приємне коханій людині, зробіть перший крок до примирення.

Діва – Ваші життєві події є більш захоплюючими, ніж у серіалах. Цей тиждень може розбудити почуття, що дрімали, і підвищити градус пристрасті. Неділя – вибухонебезпечний день для ваших стосунків із коханою людиною.

Терези – У вівторок у серцевих справах можливі деякі проблеми, ви дізнаєтесь щось нове про свого обранця. Однак все це виявиться на краще, таке струс навіть піде на користь вашим відносинам.

Скорпіон – Ви можете допомогти своїй коханій людині вирішити дуже важливу для неї проблему. Причому вам це буде легко та приємно. І це ще більше зблизить вас.

Стрілець – Цього тижня ймовірні різні ситуації: і поліпшення відносин з коханою людиною, і несподівана доленосна зустріч, яка поставить хрест на колишньому романі. У будь-якому разі, спокійним у плані особистого життя цей тиждень не назвеш.

Козоріг – Ви цілком здатні зробити своє життя та життя вашої коханої людини справжнім святом. Але ваші невгамовні пристрасті загрожують призвести до сварок. Прагніть рівноваги в почуттях і емоціях.

Водолій – Африканські пристрасті трохи вщухли, їм на зміну приходить порозуміння. Зараз слушний час для душевного та інтимного спілкування з коханою людиною. Чим більше теплих слів та знаків уваги буде з вашого боку, тим більше ви отримаєте у відповідь.

Риби – Ви знаєте, як знайти гармонію, спокій і душевну рівновагу. Однак бажати ви зовсім не цього, а бурі пристрасті, гострих відчуттів і яскравих емоцій.

You cannot copy content of this page