fbpx

Нове життя після свят — як Молодий місяць у Козерозі 11 січня допоможе досягти цілей у 2024 році?

Новий рік у більшості почнеться дуже продуктивно, і за це варто подякувати Молодику в Козерозі. Розбираємось, яким знакам зодіаку пощастить у роботі, а кому у коханні. Є й ті, кому рекомендується продовжувати лежати у ліжечку.

Не час лінуватися, треба працювати! Так-так, саме так коротко можна позначити майбутній Молодий місяць у Козерозі, який стане першим під час року Дракона. Звичайно, ми всі були б раді рекомендаціям довше побути в ліжку після олів’є і марафону серіалів, але відпочинок цінується тільки після наполегливої праці, вірно?

Зірки та планети чудово зійдуться, щоб почати новий рік справді по-новому. Якщо ви плануєте кардинально змінити своє життя 2024-го, то не варто відкладати це на весну, адже максимальна продуктивність буде вже на початку січня.

У чому особливість Молодика в Козерозі в 2024?

Так вийшло, що на цей раз усі карти зійдуться. Початок року припав рівно на понеділок, символом 2024-го став найсильніший Дракон, а відразу після свят усі почнуть навчатися і працювати під найпрацьовитішим знаком зодіаку — Козерогом. Здається, найкращого комбо просто не придумати, тож обов’язково скористайтеся цим шансом, щоб почати життя з чистого аркуша.

Коли буде Молодий місяць у Козерозі

Молодий місяць стартує 11 січня о 15:57 за київським часом, так що натхнення та потік ідей нарине всіх трудяг і роботяг після обіду. Постарайся увійти в цей стан плавно і не біжіть відразу скуповувати абонементи в спортзал.

До всього варто підходити ґрунтовно, інакше мудрий Козеріг вважатиме вас інфантильними і позбавить удачі на період цього Молодика. Якщо буде бажання, можете почати планувати все заздалегідь ще під час січневих вихідних. Тоді до моменту Молодика ви вже знатимете що робити і не зависнете у ступорі.

Як Молодий місяць в Козерозі вплине на знаки зодіаку?

Тельці, Діви і Козероги

Наступний 2024 рік загалом буде прихильний до земних знаків зодіаку. Зелений (та ще й дерев’яний) Дракон допоможе Тельцям, Дівам і Козерогам втілити у життя всі свої плани, але для цього вимагатиме від них такої ж великої ціни — виходу зі своєї зони комфорту. Так, ця трійця не любить зміни, але якщо хочеться зірвати великий куш, доведеться ризикнути. Втім, може пощастити і в любовних справах, але тільки якщо буде приділятись достатньо часу роботі.

Овни, Стрільці, Водолії

Якщо говорити про стосунки, то майбутній Молодий місяць сильно вдарить і по Овнах, Стрільцям і Водоліям. Їх Козеріг схилятиме до прийняття рішень та до створення сім’ї. Можливо, ви замислитеся про шлюб чи дітей, а також захочете щоранку зустрічати в обіймах коханої людини. Якщо такого ще немає, то безперечно потрібно вже встати з дивана і почати його шукати.

Близнюки, Леви, Риби

Легкий занепад сил і нудьгу можуть відчути Близнюки, Леви та Риби, які відчують зворотний ефект і з більшим бажанням захочуть продовжити зимові канікули на самоті і горою цукерок. Тут варто дати спокій і дати відпочити. Навіщо? А все тому, що такий пасивний відпочинок також допоможе вам розібратися в собі, але у фоновому режимі.

Раки, Терези, Скорпіони

Раки, Терези та Скорпіони ж почуватимуться стабільно і не відчують різкого стрибка ні в плюс, ні в мінус. Для вас стабільність буде найціннішою, тому просто продовжуйте рухатися в потрібному напрямку і не сумнівайтеся у своєму виборі.

Що можна робити в період Молодика?

Молодий місяць у Козерозі на початку січня 2024 року — це чудовий шанс для планування свого життя на всі найближчі 12 місяців. Звичайно, все ще купу разів зміниться, але зараз ви можете чесно зізнатися, як саме хочете змінити життя і що для цього потрібно зробити. Загальна картинка та дрібні деталі для досягнення успіху допоможуть вибрати правильний шлях, з чим тобі допоможе і символ року.

Дракон не дарма вважається одним із найпотужніших покровителів китайського гороскопу. Його рішучість допоможе приймати важливі рішення, які багато в чому визначають нашу долю на найближчі кілька років. Так що не лінуйтеся і почніть рік продуктивно, хоча б розібравши свої думки по поличках.

Чого не варто робити в період Молодика?

Незважаючи на те, що Молодий місяць у Козерозі стане чудовим стартом для всіх амбітних натур, деякі таки можуть відчути занепад сил і захочуть повернутися назад у ліжко до настання весни. Якщо ви серед них, то це означає, що не варто ігнорувати загальні рекомендації кожного періоду оновлення Місяця.

Планувати зміни можна, а ось різко діяти буде необачно. Не поспішайте переводити і витрачати великі суми грошей, змінювати місце проживання чи роботу, кардинально перевтілюватися, а також спалювати мости дружби і розлучатися з колись (або, можливо, все ще) коханою людиною. Молодий місяць підштовхує до змін, але поспішні рішення можуть призвести до жалю. Загалом, мрійте, плануйте та надихайтеся, але без дурниць.

You cannot copy content of this page