fbpx

Новорічні обіцянки. Мотивуючий гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2023 рік

Астрологи розповіли, на що звернути увагу у новому році представникам усіх знаків.

Кінець одного року та початок іншого означає, що ми отримуємо шанс розпочати нову сторінку. Тому культура новорічних обіцянок (New Year’s Resolutions) є дуже популярною, а почалася вона понад 4000 років тому ще у Вавилоні.

Астрологи проаналізували події 2023 року та запропонували для кожного знаку зодіаку обіцянку, на яку варто звернути увагу.

Гороскоп для Овнів: час бити рекорди

Конкуренція заряджає Овнів та рухає їх, незалежно від того, чи борються вони з кимось чи навіть із собою. Тож чому б не поставити кілька особистих рекордів у 2023 році? Подумайте про сфери життя, які найбільше цікавлять вас, чи навіть замахніться на незвичайні досягнення з Книги рекордів Гіннеса.

Гороскоп для Тельців: час зайнятися спортом

Тельцям у 2023 році потрібно стати сильнішими в буквальному сенсі цього слова. Тренуйте свою витривалість, гнучкість чи силу, оберіть для себе бажаний спорт і розвивайтесь у ньому у новому році. Радимо обрати щось уже зараз, щоб почати з 1 січня чи наступного понеділка (2 січня).

Гороскоп для Близнюків: порадуйте внутрішню дитину

Цього року згадайте про мрії та активності, які цікавили вас у детстві, але на які не було часу/коштів чи схвалення батьків. Ідеться не просто про якусь машинку чи барбі, а про, наприклад, гру на гітарі, балет, ліплення з глині чи курси акторської майстерності. Ви вмієте вчитися, тож ця омріяна з детства діяльність буде даватися досить легко.

Гороскоп для Раків: займіться своїми фінансами

Безпека та стабільність — це найбільша потреба вашого знака, і гроші складають значну її частину. Мати чітку фінансову систему, яка працює, була б для вас знахідкою, особливо зараз. Виділіть годину, щоб дослідити, отримати поради та, можливо, навіть відвідати фінансового спеціаліста.

Гороскоп для Левів: час духовних практик

Якої б релігії ви не дотримувалися, ви можете знайти духовні практики, які не будуть суперечити вашим переконанням. Дослідіть духовність і традиції, випробуйте різні течії та ритуалі. Цьогоріч астрологи радять спробувати трохи магії.

Гороскоп для Дів: час медитувати

Діви люблять все контролювати, а їхній мозок, керований Меркурієм, постійно заповнений купою думок. Тож у 2023 році астрологи радять Дівам почати медитувати, якщо ви цього ще не робите, або ж поглибитись у своїх практиках, щоб навчитися бути осознаними та зупиняти нав’язливий потік думок.

Гороскоп для Терезів: час вирощувати рослини

У 2023 році заведіть собі кілька нових рослин і доглядайте за ними. Поставте кілька на підвіконня, зробіть маленьку клумбу на балконі або буквально заведіть собі садок, якщо ви живете за містом. Догляд за рослинами додасть вам спокою, відчуття відповідальності та кислорода в кімнаті.

Гороскоп для Стрільців: година для кулінарії

Пора навчитися готувати, адже ця життєва навичка не тільки буде допомагати вам буквально щодня, а й стане чудовою нагодою зібратися з друзями чи близькими. Якщо ж ви вже полюбляєте готувати, копайте глибше: купіть новий посуд та кулінарні книги, удосконалюйте майстерність і не забувайте ділитися набутим із близькими.

Гороскоп для Козерогів: налагодіть режим сну

Козерогам у 2023 році варто навчитися відпочивати, особливо налагодити свій режим сну. Це водночас дуже просто і дуже складно, тож зробіть сон своїм проектом у новому році. Прочитайте кілька досліджень про сон, додайте затишку до спальні та, наприклад, почніть записувати свої сні.

Гороскоп для Водоліїв: приєднайтесь до книжкового клубу

Ви любите живити свій мозок стимулами, вам подобається дізнаватися про нове, аналізувати та критикувати. Тож астрологи впевнені, що книжковий клуб стане справжньою знахідкою для вас. Якщо ж ви не можете знайти клуб за вподобаннями, почніть свій власний! Вибирайте нову книгу щомісяця (чи кварталу), читайте з друзями, колегами чи членами батьківщини, та зустрічайтесь, щоби обговорити прочитані.

Гороскоп для Риб: займіться йогою

Йога ідеально підходить для вашого знаку зодіаку, адже вона заспокоює, тримає тіло у тонусі, тренує зосередженість та внормовує дихання. Ви можете робити це майже будь-де — в класі чи вдома, в приміщенні чи надворі, з іншими чи наодинці. Найкраще те, що тут не є важливим ваш рівень підготовки, ви можете влитися в тему на будь-якому етапі життя та фізичної активності.

You cannot copy content of this page