fbpx

Новий етап для всіх знаків Зодіаку! З 21 червня, Сонце в Раку!

З моменту, коли Сонце перейде в Рак, стане дуже важлива емоційна атмосфера, в якій ви перебуваєте.

Ви зможете розкрити свій потенціал тільки в дружній, душевній і безпечній обстановці. Кожному захочеться мати свою «зону комфорту» – той острівець повної безпеки, де можна перевести дух і набратися сил. Тому зросте значущість будинку і сім’ї.

Захочеться відчути себе захищеними, як в дитинстві поруч з батьками. Люди, у яких з батьками хороші відносини, будуть проводити більше часу в батьківському домі. Решта стануть упорядковувати своє власне житло, запасатися продуктами й потрібними в господарстві речами, задумаються про створення сім’ї.

На перший план вийдуть питання покупки, облаштування і захисту житла, стосунків у сім’ї, приватного життя. Основну активність люди перенесуть з соціуму в будинок. Вони будуть замкнуті зі сторонніми. Зате «своїм» зараз будуть довіряти найособистіше і потаємне, так що цей час дуже підходить, щоб душевно з кимось зійтися.

ОВЕН

У вас на перший план вийдуть теми будинку, сім’ї й відносин з батьками. Чи стане добре видно, що в родині вимагає уваги, ніж в будинку потрібно зайнятися, які питання вирішити, що підремонтувати.

ТЕЛЕЦЬ

У вас на першому місці опиняться відносини з родичами, пошук близьких внутрішньо людей в своєму оточенні, поїздки у справах сім’ї або в гості до рідні, пошук інформації про сімейні справи в архівах.

БЛИЗНЮКИ

У вас на перше місце вийдуть матеріальні питання: доходи, заробіток, покупки. Стане краще видно, які у вас є можливості отримувати більше грошей, і заважають цьому проблеми.

РАК

У вас посилиться почуття власної гідності. Ви станете більш об’єктивно оцінювати себе, але зате суб’єктивні – до навколишнього світу, тому що ваші головні інтереси будуть зосереджені на вас самих.

ЛЕВ

Сонце проллє світло на деякі речі, які раніше були приховані. Ви почнете розбиратися в своїх і чужих таємницях, і будете частіше займатися справами, які не видно стороннім (втім, може, просто поїдете на дачу трохи далі від шуму).

ДІВА

У вас стануть активніші контакти з групами й колективами – ви будете зайняті громадською роботою, груповими проектами, зустрічами з однодумцями, які поділяють ваші захоплення.

ТЕРЕЗИ

У вас пожвавиться ділове життя. Стануть добре видні все ділові перспективи, а начальству і тим, хто пов’язаний з вашою роботою – всі ваші заслуги й успіхи. Можливий кар’єрний ріст, успіх в бізнесі.

СКОРПІОН

У вас пожвавиться зв’язок з іншими країнами. Ви станете частіше спілкуватися з людьми з різних країн, поїдете за кордон, почнете вчити мову (можливий інтерес до країни, пов’язаної з історією вашого роду).

СТРІЛЕЦЬ

У вас на перше місце вийдуть фінансові взаємини – питання загального сімейного бюджету, іпотека або кредит на ремонт, страхування нерухомості, отримання спадщини.

КОЗОРІГ

У вашому житті з’явиться важлива людина, складуться значущі ділові або особисті відносини з тим, з ким ви вже знайомі, або почнуть активно розвиватися вже наявні відносини.

ВОДОЛІЙ

Ви станете більше працювати, але – зате! – і з більшою користю. Марної роботи стане менше. Згадайте ви про обов’язки й перед собою – і станете активніше налягати на корисні для здоров’я заняття.

РИБИ

Для вас стане важливим, як провести вільний час. Сонце в Раку може подарувати вам відпустку або запропонувати цікаву програму розваг. Навіть якщо ви працюєте, у вас стане більше часу для занять для душі.

You cannot copy content of this page