fbpx

Новий етап у житті розпочнеться у 4 знаків зодіаку у грудні 2023 року

4 знаки Зодіаку у грудні 2023 року отримають підтримку Сатурна. У всіх нас бувають періоди в житті, які важчі за інші, і коли це відбувається, ми часто маємо справу з транзитом Сатурна. Зараз ця планета набирає швидкість і покращує свої позиції, що підніме настрій та допоможе у справах 4 знакам Зодіаку.

Позитивні транзити Сатурна приносять стабільність, успіх та досягнення, оскільки Сатурн створює структуру. «Тяжкі» транзити Сатурна часто приносять проблеми, розчарування, затримки та закінчення процесів.

Після 4 листопада Сатурн перебуває у стаціонарній фазуї – він стоїть на місці, перебудовуючи свої «внутрішні налаштування». Оскільки це повільна планета, рух уперед почнеться нескоро – з 27 листопада 2023р.

З цього часу життя 4 знаків Зодіаку почне змінюватися на краще.

Близнюки / Асцендент у Близнюках

Якщо ви Близнюки або маєте Асцендент у Близнюках, значить транзитний Сатурн активізує ваш 10-й будинок гороскопу, який відповідає за кар’єру та інші досягнення.

Під час ретроградного Сатурна ви, можливо, помітили, що вам було важче розпочинати нові проекти чи просувати справи вперед. Але після 27 листопада опір розтане, і ваш шлях уперед буде відкритий.

З перших днів грудня 2023 року ви можете розпочинати пошуки нової роботи, запускати стартапи, підвищувати кваліфікацію, більш активно будувати кар’єру.

Діва / Асцендент у Діві

Ваше особисте життя значно покращиться після періоду розчарувань, труднощів або застою протягом останніх чотирьох місяців, коли Сатурн був ретроградним.

Навіть якщо ви перебуваєте в барку, ви цей період ви напевно почували себе самотнішими, ніж зазвичай. У деяких Дів, залежно від інших аспектів карти, стосунки чи партнерство могли вичерпати себе та закінчитися.

Але коли Сатурн нарешті попрямує вперед, ви, нарешті, зможете сформувати глибокі зв’язки та зобов’язання в особистому житті, або вам стане легше знайти відповідну людину.

Стрілець / Асцендент у Стрільці

Сатурн проходить транзитом вашим четвертим сектором гороскопу, який визначає будинок і життєві основи. Важко займатися справами, пов’язаними з нерухомістю або домашніми турботами, коли Сатурн знаходиться у квадратурі з вашим Сонцем. Але коли це минеться, життя стане світлішим, і ваші шляхи – вільнішими.

Іноді Сатурн у четвертому будинку стосується батьків або витрат на будинок чи майно. Ви також можете зацікавитись своїм сімейним минулим чи генеалогією.

Що б це не було, вам буде легше досягти успіху або отримати те, що ви хочете.

Риби / Асцендент у Рибах

Сатурн проходить через ваш знак, і цей гість у вас надовго – до середини лютого 2026 року.

Якщо ваше Сонце або асцендент знаходяться в 0-8 градусах Риб, то Сатурн в якийсь момент цього року перебував у поєднанні з вашим Сонцем і зробить те саме знову. Для вас це означає глибоке опрацювання якоїсь сфери життя та повне закриття цієї теми.

Такі процеси можна вважати доленосними, ви насправді переписуєте заново свій життєвий досвід.

Якщо ваше Сонце або асцендент розташовані між 3 і 19 градусами Риб, Сатурн пройде ними в 2024 році, а тих, чиє Сонце чи асцендент перебувають між 14 і 29 градусами Риб, Сатурн проведе ревізію вашого життя в період із січня 2025 року до лютого 2026 року.

 

 

 

You cannot copy content of this page