fbpx
Перейти до вмісту

Новий канал удачі: 4-и знака Зодіаку очікує потік позитивної енергії в вересні 2021 року

Представники цих сузір’їв стануть королями життя в вересні

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які витягнуть білу мітку у Всесвіту і стануть королями життя в вересні. Представникам цих сузір’їв на початку осені буде підігрувати Фортуна у всіх сферах життя.

Цих щасливчиків простромить позитивна енергія, яка буде вирувати через особливе положення зірок і планет.

Діви

Завдяки гармонійному планетарному зв’язку Венери з Юпітером 6 вересня, удача і щастя прийдуть в життя Дів. Їх на початку осені очікують великі грошові премії на роботі, підвищення зарплати і інші приємні сюрпризи.

Всі доручення і завдання Діви будуть виконувати з блиском, що дасть привід керівництву не поскупитися, коли вони будуть оплачувати працю народжених під цим знаком. Як уточнюють експерти в області астрології, також у Дів помітно покращиться самопочуття в цей період.

Леви

У Левів у вересні почнеться біла смуга в сфері фінансів і кар’єри. Пов’язано це з тим, що 7 вересня Сонце утворює трин до Урану, що і подарує представникам цього знаку несподіване захоплення доходу, а також поліпшення здоров’я, розповідають астрологи. Є шанс, що цей планетарний аспект також позитивно вплине на соціальний статус Левів.

Риби

Рибам аспект Сонця з Плутоном 17 вересня подарує багато спілкування, листування і поїздок. Є висока ймовірність, що представники цього Знака займуться самоосвітою і запишуться на курси.

На думку фахівців за зірками, цей період буде вкрай вдалим для того, щоб зайнятися своїм ментальним здоров’ям.

Тельці

Гармонійний аспект Меркурія і Юпітера 20 вересня подарує вдалий період в житті Тельців. Навіть рутина буде приносити народженим під цим знаком тільки радість.

Як вважають фахівці в області астрології, початок осені буде відповідним часом для того, щоб відправитися за кордон або почати отримувати вищу освіту.