fbpx
Перейти до вмісту

Новий Місяць. Як позначиться Молодий місяць у Водолії на знаках зодіаку

Молодий місяць у Водолії 1 лютого — другий молодик 2022 року. Перший Супер Молодик пройшов 2 січня під знаком Козеріг. Поблизу цієї астрономічної події на всіх представників зодіакального кола чекають зміни.

Молодий місяць 2 січня підштовхнув до розуміння того, що змушує нас почуватися в безпеці. Тепер настав час привести у дію всі необхідні радикальні зміни. З Молодиком у знаку Водолій зміни не тільки неминучі, а й необхідні. У міру того, як ми пристосовуємося,

Сатурн допоможе нам набути стабільності, структури та порядку, а Меркурій запропонує способи трансформації старого наново. Це час ініціації та нових починань.

Незважаючи на те, що всі знаки Зодіаку відчують вагу цієї енергії Молодика, деякі з них різкіше відреагують, ніж інші.

Телець, Лев, Скорпіон та Водолій — стабільні знаки, які не люблять змін. Для них цей Молодик буде дуже незручним. Народженим у цей період варто пам’ятати, що все важливе перебувати саме за межами зони комфорту. Дозвольте цьому Молодику у Водолії показати вам більш високу, яскраву та кращу версію себе.

Овен, Близнюки, Терези та Стрілець сприймуть цей молодик як дуже сприятливий період. У народжених під цими знаками і так усе добре складається, проте астрологи радять не пускати своє життя на самоплив, а керувати течією. Є ще безліч способів, які допоможуть вам рости як у професійній, так і особистій сфері.

Для інших знаків Зодіаку період Молодика пройде майже непомітно. Проте, фахівці радять не розслаблятися, а завжди бути напоготові, щоб устигнути вчасно відреагувати на можливі нововведення у вашому житті.