fbpx

Новий рівень Тельців, сили Дів та задоволення Терезів: докладний гороскоп на 24 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня.

ОВНАМ — на деяких чекають сюрпризи і з боку супутника життя. День пов’язаний із очищенням, перетворенням у духовному плані. Корисно виділити час вивчення цікавої літератури.

ТЕЛЬЦЯМ — реально вийти на новий рівень відносин із навколишнім простором: деякі яскравіше почнуть відчувати його підтримуючу силу. Спостерігається схильність до переїздів, перестановок, добре мандрувати з друзями.

БЛИЗНЮКІВ — з’являється можливість створити більш вдалі плани на майбутнє. Можна з успіхом розлучитися зі шкідливою звичкою. День активний, творчий, схиляє до пошуку духовної радості та спілкування з близькими людьми.

РАКАМ – добре працювати із зовнішністю і самопочуттям: рекомендується сауна, масаж, з напоїв – трав’яні чаї, що розігрівають. Можливі успіхи у торгівлі. Відмінний час для навчання, літературної творчості.

У ЛЕВІВ подумайте про те, щоб звільнитися від впливу чужої думки. Сьогодні добре виходитиме вгадувати бажання близьких, не складе особливих труднощів вести бесіду з найскладнішими людьми.

У ДІВ — надто квапливі, схильні до поверхневих міркувань. У той же час зростають духовні сили, можливі раптові прозріння. Прекрасний час для творчості, особливо занять образотворчим мистецтвом.

ТЕРЕЗИ, вдалий день для того, щоб завершити справи, розпочаті на початку тижня. Добре залучити до вирішення своїх питань фахівців або тих, хто знайомий із проблемою не з чуток. Увечері знайдіть час на улюблені насолоди.

СКОРПІОНАМ – це період підвищеної сприйнятливості. Зірки сприяють винахідництву, пошуку нових рішень як у суспільних, так і в особистих справах. Варто задуматися над тим, що для вас дійсно важливо, на що варто витрачати час та сили.

СТРІЛЬЦЯМ — багато хто виявить щось нове у своєму оточенні. Сприятливий час для того, щоб рушити назустріч новим людям. Не перевантажуйте сьогодні зір.

Зірки попереджають КОЗЕРОГІВ про те, що підійде невелика подорож, здійснена у компанії. Намагайтеся отримати якомога більше задоволення від спілкування з друзями. Творчі особи можуть вдало висловити почуття, що їх переповнюють, на папері, в музиці або якимось іншим чином.

ВОДОЛІЇ — варто чуйніше поставитися до настрою родичів та власних бажань. Ви маєте допомагати один одному, а не обмежувати. Створіть ситуацію, в якій кожен її учасник захотів би виявитися з кращого боку.

РИБАМ може з’явитися інтерес до роботи в новій області. Обставини штовхають більш активний прояв своєї натури. Зверніть увагу на малі проекти, не женіться за виключно великими звершеннями.

You cannot copy content of this page