fbpx

Новий тиждень змусить ці знаки Зодіаку взяти себе в руки

Новий тиждень з 17 квітня обіцяє зміни в долях всіх знаків Зодіаку. Найбільше трансформації відчують на собі Леви і Козероги. Що на них чекає – читайте в матеріалі.

Лев

Леви, які довгий час страждають через відсутність стосунків, нерозділене кохання або абьюзівні стосунки, нарешті зможуть взяти себе в руки і змінити ситуацію. Ті, у кого серце зараз вільне, можуть зустріти на цьому тижні людину, з якою буде взаємне кохання з першого погляду.

Ті представники величного знака, які перебувають в нездорових стосунках, нарешті наберуться хоробрості, щоб заявити своєму партнерові про свої невдоволення. Вони можуть зовсім зібрати свої речі і піти.

Козоріг

Як кажуть астрологи, Козероги останнім часом відчувають пригнічення через проблеми в роботі. Невдачі в плані розвитку кар’єри дуже їх демотивують, але зірки кажуть, що час закінчувати свої депресивні думки.

Протягом тижня з 17 по 23 квітня є шанс познайомитися з перспективною людиною, яка підкаже правильний шлях або допоможе Козерогам з роботою. Щоб все вийшло вдало, важливо добре себе представити і не зіпсувати про себе перше враження.

You cannot copy content of this page