fbpx
Перейти до вмісту

О 18 чи після 40: коли стануть мамами різні знаки Зодіаку

Сучасні жінки все частіше відкладають народження первістка на пізніші терміни. Астрологи впевнені, що причини цього криються не лише у нових поглядах на кар’єру та особисте життя, а й у характері майбутніх мам, які дарували їм зірки.

ОВНИ

Жінки-Овни в молодості переважно зосереджені на кар’єрі. Спочатку представниці цього знаку довго й ґрунтовно займаються своєю освітою, потім шукають роботу до душі та намагаються максимально удосконалити свої професійні навички, тож до материнства вони приходять досить пізно. Важливо для Овнів і наявність міцної сім’ї – народжувати «для себе» такі пані навряд чи стануть.

ТЕЛЬЦІ

Тельці теж нікуди не поспішають і терпляче чекають свого часу. Як тільки жінка, народжена під цим сузір’ям, зустріне своє кохання, у неї відразу ж з’явиться бажання стати матір’ю, а поки що друга половинка не знайдена, їй і одній непогано.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки не уявляють сім’ї без дітей. Материнство грає величезну роль життя цих дівчат. Вони мріють, щоб у їхніх спадкоємців обов’язково був люблячий та залучений до виховання батько, але якщо життя змусить обирати, завжди стануть на бік своїх дітей.

РАКИ

Раки – знак сімейний. Бажання мати дітей у цих жінок виникає досить рано, але переходити до дій Рак не поспішає. Для них дуже важливо розуміти, що фінансове становище дозволяє утримувати дітей на гідному рівні аж до того моменту, коли вони «вилетять із гнізда», тож спочатку гроші, потім діти.

ЛЕВИ

У Левиць материнський інстинкт розвинений дуже сильно. Про дітей вони мріють з ранніх років, але іноді можуть відкладати їхнє народження до «найкращих часів» усупереч своєму бажанню. Проте свого життя без малюків ці жінки не уявляють, тож мамами одного разу стануть обов’язково.

ДІВИ

Діви завжди знають, чого хочуть, і доб’ються цього за всяку ціну. Дітей вони не вважають тягарем чи перешкодою, тож батьками, якщо захочуть, можуть стати навіть після 40 років, причому не один раз.

ТЕРЕЗИ

Терези зазвичай нерішучі, схильні все ретельно зважити, перш ніж зробити відповідальний крок. Питання дітонародження, мабуть, єдине, в якому представники цього знака категоричні і не мучать жодних сумнівів. Вони пам’ятають, що життя всього одне і випробувати радість материнства ніколи не рано і не пізно.

СКОРПІОНИ

Скорпіони до материнства приходять цілком свідомо. Вони начебто з ранніх років знають, як виховувати дітей, і первістку будуть раді в будь-якому віці. Матері, народжені під цим сузір’ям, наповнюють дітей життям.

СТРІЛЬЦІ

Стрільці з дитинства мріють про велику щасливу родину і в дорослому віці всіма силами намагаються її збудувати. Якщо жінка-Стрілець вирішила народити дитину, переконати її неможливо.

КОЗОРОГИ

Жінки-Козороги найчастіше стають молодими мамами. Всі труднощі материнства вони переносять без особливих проблем, а якщо в їхньому житті з’являється чоловік, який гідно виконує роль батька, сімейство може швидко перетворитися на багатодітне.

ВОДОЛІЇ

Водолії виявляються готовими до материнства лише у зрілому віці. Вони дуже усвідомлено і відповідально підходять до питання народження дітей, що, безумовно, має свої плюси. Матері з них виходять дуже гідні і навіть «професійні».

РИБИ

Риби можуть захотіти продовжити свій рід у досить ранньому віці, але поспішати не стануть, оскільки чекатимуть на ідеальний момент і найголовніше — на ідеального батька. До народження первістка вони можуть готуватися багато років, а перший плач малюка робить їх по-справжньому щасливими.