fbpx

Образи Овнів, енергія Терезів і емоції Близнюків: детальний гороскоп на 7 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ – використовуйте цей день для прощення минулих образ і прийняття людей такими, якими вони є. Комусь належить покинути тепле насиджене місце в пошуках кращої долі. Спочатку варто все ретельно зважити, подумати, як це відіб’ється на оточуючих.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – прагнення до комфорту надихне на походи по магазинах, причому багато хто готовий витратити досить велику суму. Купуйте тільки те, що дійсно необхідно. День пов’язаний з розумінням тонких істин, дає сили для внутрішнього перетворення, зцілення.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – почуття і емоції зараз переважають над розумом, що може мати неоднозначні наслідки. Ближче до вечора деяким Близнюкам вдасться розібратися з заплутаними особистими питаннями. Добре запрошувати друзів, демонструвати щедрість і гостинність.

РАКИ

РАКАМ – може чинитися тиск з боку людей, які вважають себе вправі розпоряджатися чужим долею. Не піддавайтеся: відстоюйте свою справжню сутність, справжні думки і бажання.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ – в професійній сфері – суперечливі події, ситуація норовить вийти з-під контролю. Може зайти мова про чиїсь колишні заслуги. Бажано не брати участі в суперечках, які не мають до вас прямого відношення.

ДІВИ

У ДІВ – підтримайте друзів, що пробують створити щось нове, незвичайне. Важливо знайти своє місце в тому, що відбувається: прислухайтеся до серця, це допоможе знайти більш точне рішення.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ, варто зробити упор на завершення якогось етапу в своєму житті. Йде потужний обмін енергією: люди, близькі за духом, підсилюють одне одного багаторазово. Ви здатні з легкістю освоїтися в новому колективі.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – показано заново визначитися з цілями на найближчий період. Можна зробити щось нове, – те, що повніше задіє всі ваші здібності. Похід в театр, відвідування виставки стало б приємним доповненням до звичного життя.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – робота над іміджем відкриє щось нове у вашій зовнішності. Для багатьох настав період змін, емоційного розкріпачення. Все дійсно важливе і значуще в особистому плані робіть особливо ретельно, шукайте потрібний підхід до близької людини.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що рекомендується починати цикл фізичних вправ. Але перенапружуватися не слід: все добре в міру. Показано пити чисту воду, цілющі настої. Структуру води можна підлаштовувати під себе за допомогою певних слів і символів.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – все, що ви забажаєте сьогодні, може здійснитися протягом місяця. Навіть найскладніші проблеми зрушаться з “мертвої точки”, якщо ви зміните до них ставлення. Зірки сприяють творчості, особливо спільному.

РИБИ

РИБАМ – з робочого настрою буде збивати велика кількість контактів, телефонні дзвінки. День піднесе вам чимало послань, які перевіряють на стійкість і самодисципліну. У родині не дайте розбіжностям розвинутися в щось більш серйозне: визнайте унікальність кожного.

Related Post

“Грошові радари”: 2 знаки Зодіаку будуть фінансово захищені весь кінець серпня“Грошові радари”: 2 знаки Зодіаку будуть фінансово захищені весь кінець серпня

Фінансова лавина зіб’є з ніг представників цих сузір’їв Астрологи визначили знаки Зодіаку, на яких обрушиться грошова лавина в кінці літа. Представники ще 2 сузір’їв втомляться витрачати великі суми, адже в

З 20 серпня у всіх знаків Зодіаку зміни в долі – розворот Урана в ретро рухЗ 20 серпня у всіх знаків Зодіаку зміни в долі – розворот Урана в ретро рух

На 148 днів Уран стає ретроградним майже щорічно. Коли Уран розгортається, в центрі уваги виявляється свобода людини як особистості. Близько 7 років ця планета проводить в кожному зодіакальному знаку. В

Гороскоп недоліків: обережно, Близнюки!Гороскоп недоліків: обережно, Близнюки!

Варто заговорити про близнюків, і тут же чуєш: «Ах, вони такі чудові, яскраві, веселі, чарівні» і ще тридцять три подібних епітетів. Ага, поки спілкуєшся з ними поверхово, вони такими і