fbpx
Цей день Гороскоп Очі бояться, руки роблять: чим нас зустріне ретроградний Меркурій у 2024 році

Очі бояться, руки роблять: чим нас зустріне ретроградний Меркурій у 2024 році

Відзначте ці дати в календарі і підготуйтеся як слід, щоб уникнути неприємностей у кар’єрі та стосунках з близькими людьми. Меркурій – планета спілкування, соціальних мереж та інтелекту.

І є за ним така звичка: починати рухатись у протилежний бік три-чотири рази на рік, тобто ретроградити. Ми звикли пов’язувати це з такою собі «чорною» смугою в нашому житті, наприклад з конфліктами, появою старих друзів і колишніх, а також з розкриттям не найприємнішої інформації. Причому останнє завжди відбувається у найнепотрібніший момент!

Легенди про цей транзит настільки популярні, що увійшли до лексикону навіть тих, хто в астрологію не надто й вірить. Але тут слід зазначити, що ретроградний Меркурій — це не лише негатив. Цей період також може бути чудовим часом для переосмислення, аналізу та возз’єднання.

Нижче ми розповімо, коли Меркурій почне ретроградувати у 2024 році. Що нам від нього чекати, чого побоюватися і як поводитися?

Ретроградний Меркурій у Козерозі

13 грудня – 23 грудня 2023 року

У спілкуванні з людьми ви станете раціональнішим і практичнішим. Багато хто з нас може помітити, що занадто зайнятий своїми проблемами і почав мало звертати увагу на близьких.

Акуратніше, адже це може призвести до віддалення від сім’ї та друзів. У цей же час ви зрозумієте, що почали краще розуміти своє оточення і позбавлятися непотрібних зв’язків. Постарайтеся об’єктивно оцінювати людей та їхні вчинки, не забуваючи бачити як негативні, а й позитивні якості.

Ретроградний Меркурій у Стрільці

23 грудня 2023 року – 2 січня 2024 року

У цей час люди навколо вас можуть стати нервовими та дратівливими. Вам може захотітися відокремитися від них і висловлюватись різко, якщо ваші почуття зачеплять необережними словами.

Навіть найближчі можуть здатися тобі нав’язливими і безглуздими у своїх судженнях. Щоб уникнути конфліктів та розгубленості, намагайтеся не сперечатися і не змінювати роботу через один паршивий день. До самоосвіти теж варто підходити з розумом, не набирайте зайвих програм, все одно не встигнете.

Ретроградний Меркурій у Овні

2 квітня – 25 квітня 2024 року

У цей час ви можете більше нервувати і турбуватися через дрібниці, а ще робити необдумані вчинки. Важливо не поспішати і не допускати імпульсивних рішень, адже це може зашкодити важливим для вас справам.

Не дивуйтеся, якщо оточуючі лаятимуться і поводитимуться грубо. Головне – не втрачати голову і стежити за своєю поведінкою.

Якщо будете зарозумілими, то легко нарветеся на конфлікт. Найкраще уникати відкритих зіткнень, адже Меркурій повернеться на місце, а стосунки з людьми так просто не відновити!

Ретроградний Меркурій у Діві

5 серпня – 15 серпня 2024 року

Намагайтеся уникати зовнішніх подразників в офісі і знаходити спосіб випустити пару в інших сферах життя, крім роботи. У розмові з оточуючими (зокрема і з партнером) з’явиться більше чіткості та конкретики, але разом із цим виявиться різка критика майже кожного твого рішення.

Краще не провокувати опонента на суперечку, оскільки його позиція та думка можуть виявитися правими. А вам не потрібна погана слава запеклих скандалістів.

Ретроградний Меркурій у Львові

15 серпня – 28 серпня 2024 року

У цей час ви багато спілкуватимешся з друзями та колегами, але при цьому постійно намагатиметеся показати свою крутість, представляючи свої ідеї як щось грандіозне та геніальне. Але через обмежені ресурси в невеликих компаніях ці ідеї можуть провалитися.

Зате у великих компаніях їх реалізація буде простою та приємною. Під час презентації своїх ідей ваша мова буде не лише переконливою, а й гарною. Мабуть, це найвигідніший ретроград Меркурія з усіх.

Ретроградний Меркурій у Стрільці

26 листопада – 15 грудня 2024 року

Меркурій повертається на знак Стрільця. У цей час треба більше спілкуватися з друзями та колегами, але при цьому намагатися не виділятися та не понтовуватись.

Потрібно бути акуратнішими в подорожах та спортивному азарті. Вам не варто розпочинати нові справи та зближуватися з підозрілими людьми.

Продовжуйте вчитися, але нові інтереси краще притримати до найкращих часів. Нестача концентрації може позначитися на реакції та мисленні. Проводьте більше часу з близькими — вони надихатимуть вас та мотивуватимуть.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 червня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 червня 2022 року Овен У цей день вам дуже захочеться почути комплімент із вуст вашої коханої людини. Настільки, що ви заради того, щоб

Нові відносини та перспективна робота. Гороскоп на 26 лютого для всіх знаків ЗодіакуНові відносини та перспективна робота. Гороскоп на 26 лютого для всіх знаків Зодіаку

Щоденний гороскоп детально розповість про кар’єру, фінанси, роботу, здоров’я та стосунки в особистому житті. Завдяки прогнозам астрологів, можна ретельніше скласти план або скоригувати вже існуючі дії. Овен (21 березня –

Гороскоп на 6 січня для всіх знаків Зодіаку: Різдвяний Святвечір 2021 рокуГороскоп на 6 січня для всіх знаків Зодіаку: Різдвяний Святвечір 2021 року

Гороскоп на 6 січня 2021 року Овен Сьогодні, в Різдвяний Святвечір 2021 року настає сприятливий день для спілкування, змін в особистому та суспільному житті. Ви знайдете підтримку і розуміння у