fbpx

Очі бояться, руки роблять: чим нас зустріне ретроградний Меркурій у 2024 році

Відзначте ці дати в календарі і підготуйтеся як слід, щоб уникнути неприємностей у кар’єрі та стосунках з близькими людьми. Меркурій – планета спілкування, соціальних мереж та інтелекту.

І є за ним така звичка: починати рухатись у протилежний бік три-чотири рази на рік, тобто ретроградити. Ми звикли пов’язувати це з такою собі «чорною» смугою в нашому житті, наприклад з конфліктами, появою старих друзів і колишніх, а також з розкриттям не найприємнішої інформації. Причому останнє завжди відбувається у найнепотрібніший момент!

Легенди про цей транзит настільки популярні, що увійшли до лексикону навіть тих, хто в астрологію не надто й вірить. Але тут слід зазначити, що ретроградний Меркурій — це не лише негатив. Цей період також може бути чудовим часом для переосмислення, аналізу та возз’єднання.

Нижче ми розповімо, коли Меркурій почне ретроградувати у 2024 році. Що нам від нього чекати, чого побоюватися і як поводитися?

Ретроградний Меркурій у Козерозі

13 грудня – 23 грудня 2023 року

У спілкуванні з людьми ви станете раціональнішим і практичнішим. Багато хто з нас може помітити, що занадто зайнятий своїми проблемами і почав мало звертати увагу на близьких.

Акуратніше, адже це може призвести до віддалення від сім’ї та друзів. У цей же час ви зрозумієте, що почали краще розуміти своє оточення і позбавлятися непотрібних зв’язків. Постарайтеся об’єктивно оцінювати людей та їхні вчинки, не забуваючи бачити як негативні, а й позитивні якості.

Ретроградний Меркурій у Стрільці

23 грудня 2023 року – 2 січня 2024 року

У цей час люди навколо вас можуть стати нервовими та дратівливими. Вам може захотітися відокремитися від них і висловлюватись різко, якщо ваші почуття зачеплять необережними словами.

Навіть найближчі можуть здатися тобі нав’язливими і безглуздими у своїх судженнях. Щоб уникнути конфліктів та розгубленості, намагайтеся не сперечатися і не змінювати роботу через один паршивий день. До самоосвіти теж варто підходити з розумом, не набирайте зайвих програм, все одно не встигнете.

Ретроградний Меркурій у Овні

2 квітня – 25 квітня 2024 року

У цей час ви можете більше нервувати і турбуватися через дрібниці, а ще робити необдумані вчинки. Важливо не поспішати і не допускати імпульсивних рішень, адже це може зашкодити важливим для вас справам.

Не дивуйтеся, якщо оточуючі лаятимуться і поводитимуться грубо. Головне – не втрачати голову і стежити за своєю поведінкою.

Якщо будете зарозумілими, то легко нарветеся на конфлікт. Найкраще уникати відкритих зіткнень, адже Меркурій повернеться на місце, а стосунки з людьми так просто не відновити!

Ретроградний Меркурій у Діві

5 серпня – 15 серпня 2024 року

Намагайтеся уникати зовнішніх подразників в офісі і знаходити спосіб випустити пару в інших сферах життя, крім роботи. У розмові з оточуючими (зокрема і з партнером) з’явиться більше чіткості та конкретики, але разом із цим виявиться різка критика майже кожного твого рішення.

Краще не провокувати опонента на суперечку, оскільки його позиція та думка можуть виявитися правими. А вам не потрібна погана слава запеклих скандалістів.

Ретроградний Меркурій у Львові

15 серпня – 28 серпня 2024 року

У цей час ви багато спілкуватимешся з друзями та колегами, але при цьому постійно намагатиметеся показати свою крутість, представляючи свої ідеї як щось грандіозне та геніальне. Але через обмежені ресурси в невеликих компаніях ці ідеї можуть провалитися.

Зате у великих компаніях їх реалізація буде простою та приємною. Під час презентації своїх ідей ваша мова буде не лише переконливою, а й гарною. Мабуть, це найвигідніший ретроград Меркурія з усіх.

Ретроградний Меркурій у Стрільці

26 листопада – 15 грудня 2024 року

Меркурій повертається на знак Стрільця. У цей час треба більше спілкуватися з друзями та колегами, але при цьому намагатися не виділятися та не понтовуватись.

Потрібно бути акуратнішими в подорожах та спортивному азарті. Вам не варто розпочинати нові справи та зближуватися з підозрілими людьми.

Продовжуйте вчитися, але нові інтереси краще притримати до найкращих часів. Нестача концентрації може позначитися на реакції та мисленні. Проводьте більше часу з близькими — вони надихатимуть вас та мотивуватимуть.

You cannot copy content of this page