fbpx

Очищення Овнів, натура Стрільців і правила Риб: детальний гороскоп з 11 по 17 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього тижня

ОВНИ

ОВНАМ – на даному етапі вам ідеально підходить роль соратника, помічника. Якщо з кимось ви співпрацюєте вперше, уважніше домовляйтеся про деталі: це піде тільки на користь і вам, і справі.

Період пов’язаний з очищенням, Преображенням в духовному плані. Деякі переповнені емоціями і можуть вдало їх висловити в танці, співі або якимось іншим творчим чином. Зверніть увагу на слова і вчинки оточуючих. Люди будуть дуже чутливі до критики: набагато більшого ви досягнете похвалою.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – ваші нові плани зажадають від вас відмови від старого способу вести справи. Можуть відкритися джерела додаткового заробітку. Можлива підтримка і заступництво осіб, старших за віком або положенню. Краще уникати спілкування з тими, чиє бачення світу сильно різниться з вашим. У всякому разі, не погоджуйтеся на участь в подіях, які здаються вам сумнівними. В особистому житті зірки радять зробити що-небудь несподіване, піднести сюрприз близькій людині.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ – складний, але цікавий період, багато зіткнуться з подіями важко зрозумілим, що обіцяють зміни. З’являється прагнення до розширення кола спілкування. Вражене самолюбство здатне перешкодити вам адекватно оцінити обстановку, але сформований авторитет допоможе все залагодити.

Постарайтеся побачити суть того, що відбувається, не надаючи значення дрібницям. У родині настав час спільного навчання якимось знанням і навичкам.

РАКИ

РАКАМ – можна сміливо звертатися до начальства. Не сумнівайтеся в успішному результаті справи, успіх зараз супроводжує вам практично у всіх починаннях. Тиждень сприятливий для різноманітних контактів, творчих зустрічей і, особливо, індивідуальної творчості.

Якщо ви відчуваєте обмеження, що не дають вам розвернутися, знайте: саме зараз можна організувати навколо себе новий простір. Ближче до вихідних ви отримаєте привабливу пропозицію – або зробите його самі.

ЛЕВИ

ЛЬВИ – можете вдало використовувати цей час для навчання, удача чекає в поїздках, зустрічах з новими людьми. Добре виходить вгадувати бажання співрозмовника, буде легко вести людей за собою. Рухайтеся прямо до мети, але не забувайте при цьому і про інтереси оточуючих, інакше доб’єтеся меншого, ніж могли б.

Деякі з представників цього знака змусять близьких похвилюватися за себе. Особливу увагу слід приділити дітям: спробуйте зрозуміти, що керує їх поведінкою.

ДІВИ

У ДІВ – у багатьох йде переоцінка цінностей, пошук нового місця в житті. Комусь прийшов час знайти для себе щось принципово інше, розширити сферу впливу. Потрібно вибрати правильну тактику, і прибуток стане цілком реальним.

Прекрасний час для переговорів, покупок, домашніх справ, розваг і спілкування з дітьми. Дружні зустрічі пройдуть якнайкраще, якщо ви візьмете на себе їх організацію. Сни можуть бути дуже яскравими, пророчими.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ, рекомендується зустрітися з тими, з ким би ви хотіли познайомитися ближче. Що стосується роботи – саме час самостійно зробити що-небудь для поліпшення свого становища. Розпочаті проекти забезпечать в недалекому майбутньому вражаючий результат.

Можливі вдалі роботи з переобладнання робочих приміщень і досягненню комфорту в домашньому просторі. Хороший період для гармонізації подружніх стосунків, піднесення подарунків.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – сприятливий час для того, щоб рушити назустріч новим знанням і людям. Можливо, з кимось із старих знайомих ви також знайдете більш цікаву і вигідну форму співпраці. Будьте сприйнятливі до знаків уваги з боку протилежної статі.

Перед деякими виникне необхідність великих витрат: матеріальних або енергетичних. У вас є все необхідне для успіху – просто дозвольте проявитися цій силі. І ще: плануючи своє життя, не забудьте виділити час для розумового й фізичного навантаження!

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – обставини штовхають вас на більш активний прояв своєї натури. Незважаючи на психічне напруження, це плідний час, особливо для роботи в колективі. Вас чекають певні складності в оволодінні потрібною інформацією.

Зате, раз засвоєна, вона залишиться з вами назавжди. Прекрасний час для поїздок у справах, дружніх зустрічей і романтичних захоплень. Правда, фінансове становище може похитнутися в результаті участі в справі цікавому, але маловигідні. Вдома належить вирішення накопичених питань: підійдіть до справи творчо!

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що вам потрібно уважніше поставитися до своїх професійних обов’язків: зараз трохи складніше, ніж зазвичай, включитися в повсякденні справи. Намагайтеся не реагувати на відволікаючі фактори.

Добре б вийти на свій власний, індивідуальний стиль роботи. Період відзначений хорошою фізичною і інтелектуальною формою, розквітом інтуїції. З’явиться тяга до співу, художньої творчості. Рекомендується більше часу приділити своїм друзям і близьким: накопичилося багато всього, що вам потрібно обговорити разом.

ВОДОЛІЙ

ВОДОЛІЇ – тиждень несе випробування, пов’язані з виконанням професійних обов’язків. Це пояснюється тим, що голова зараз більше зайнята особистими справами. У відносинах з близькими доведеться зробити важливий вибір. Період символізує вибір нової мети, посилюється дар переконання, здатність впливати на хід подій тонким, невербальних способом. Прекрасний час для творчості, занять мистецтвом, отримання естетичної насолоди від результатів чужої праці. Навчання, розпочате в цей період, принесе дохід у майбутньому.

РИБИ

РИБАМ – варто більше часу приділити перегляду і уточнення планів. Найбільш звичні справи можуть видатися надзвичайно складними: вашу увагу понесеться в сфери, далекі від побутових проблем.

Багатьом прийде в голову змінити роботу або коло спілкування, виникне інтерес до роботи в новій галузі. Вчіться реалізовувати власні ідеї різними способами, – іноді краще піти в обхід всіх правил. Будьте вдячні за те, що маєте, і йдіть до того, чого бажаєте.

You cannot copy content of this page