fbpx
Перейти до вмісту

“Окунуться у вир кохання”: 3 знаки зодіаку накриє потужний потік кохання в найближчі дні

Представники цих сузір’їв опиняться у владі яскравих почуттів дуже скоро

Астрологи вказали на знаки зодіакального кола, яких з головою накриє лавина пекучого кохання найближчими днями – до 23 січня. Потужний потік кохання “зіб’є з ніг” представників трьох сузір’їв, а яскраві та потужні почуття буквально оволодіють цими людьми. Зірки пророкують цим щасливчикам новий стрімкий етап у стосунках.

Терези

Будуть досить переконливі та промовисті Терези. Вони з легкістю впораються з будь-якими проблемами у відносинах, якщо виявлять доброту до тих, хто дорогий. Астрологи рекомендують остерігатися скандалів — будь-які спроби тиснути на другу половинку можуть виявитися фатальними.

Стрільці

Виявити наполегливість і постаратися залишатися на увазі знавці зірок радять Стрільцям. Зараз краще не слухати нікого, навіть тих, хто, як здається, бажає добра. Приємний сюрприз від близької людини найближчими днями викличе яскраві емоції.

Риби

Відмінний час для налагодження стосунків у Риб. Зірки обіцяють новий поворот у коханні, якщо володарі знака будуть щирі і не стануть ніким маніпулювати та хитрувати. Зараз варто прислухатися до себе та власних відчуттів – вони точно не обдурять та допоможуть упоратися з перешкодами.