fbpx
Цей день Гороскоп Ось що важливо встигнути знакам зодіаку перед затемненням Місяця 28 жовтня

Ось що важливо встигнути знакам зодіаку перед затемненням Місяця 28 жовтня

26-27 жовтня зростаючий Місяць знаходиться в Овні, що надає нам сміливості та рішучості в унікальний момент перед повним місяцем і затемненням, що завершує дворічний цикл нашого життя. Саме час бути чесними із собою!

Хоча новий цикл затемнень вже офіційно розпочався у Терезах раніше цього місяця, це останнє затемнення із серії осі Тельця-Скорпіона, яка почалася в 2021 році. Тепер, коли зростаючий місяць сходить в Овні, ми отримуємо дозу реалізму, тому не пропустіть цей потужний момент істини. Чесний погляд на минулі 2 роки – запорука того, що в майбутньому ви уникнете помилок.

Овни

Коли Місяць, що росте, сходить у вашому знаку зодіаку Овен, зосередьтеся на тому, щоб скористатися можливостями навколо вас. Напередодні повного місяця напишіть на аркуші паперу те, що ви хочете прибрати зі свого життя, і спаліть. А попіл розвійте за вітром.

Телець

“Я сповнений рішучості створити життя, яке мені подобається” – ось ваша афірмація на ці дні. Прийміть внутрішню рішучість втілити все, що ви бажаєте у своєму житті. Створіть собі Талісман Рішучості, який нагадуватиме вам про ваші цілі та мотивуватиме.

Близнюки

Будьте дуже обережні при ухваленні рішень у період зростаючого Місяця в Овні, тому що енергія цього вогняного знака може закрутити вам голову. Поставте собі більше уточнюючих питань, коли нові сміливі ідеї будуть атакувати ваш мозок.

Рак

Зосередьтеся на досягненні бажаного професійного успіху, поки сходить Місяць, що росте, в Овні. Енергія цього знака додасть вам сміливості. Запишіть свої цілі, що стосуються кар’єри чи бізнесу, та додайте опис своїх заслуг чи досвіду – щоб точно знати, що саме допоможе вам.

Лев

Місяць, що росте, в Овні означає, що ви готові почати новий розділ, незалежно від того, що він вам принесе. Ви безперечно переросли той рівень, який колись вважали прийнятним. На вас чекають нові землі, мови, знання, можливо – нова професія.

Діва

Все, що сталося за минулі 2 роки, мало статися. Це не добре і непогано, це просто життя. Енергія Місяця, що росте, в Овні повинна допомогти вам прийняти свій життєвий досвід. Не витрачайте більше енергії на роздуми про те, що було б, якби… Все так, як є, і це добре!

Терези

Подумайте про свої межі, які повинні залишатися непорушними, щоб ви могли відчувати повагу до себе. У період зростаючого місяця в Овні чітко визначте, за які лінії ніхто не може переходити, яким би близьким до вас не був. Токсичних відносин більше немає місця у вашому житті.

Скорпіон

Поважайте свої емоційні потреби, не відмахуйтесь від бажань “тривожних дзвіночків”. Місяць, що росте, в Овні спонукає вас зосередитися на своєму ментальному благополуччі. Запишіть, що вам потрібно дати собі та що вам потрібно від інших. Ви маєте право розраховувати на це!

Стрілець

Знайдіть у собі сміливість почати жити тим життям, яке приноситиме вам радість, поки зростаючий місяць сходить в Овні. Почніть з написання слова радість на папері. Опишіть, як розумієте це слово? Що для вас є радістю життя і як ви можете їх отримати?

Козеріг

Налаштуйтеся на зцілення, яке може знадобитися вам і тим, кого ви любите, користуючись енергією Місяця, що росте, в Овні. Зараз ви можете не просто покращити або полегшити своє життя, а й поміняти вектор розвитку всього вашого роду. Адже ви – його частина. Що б побажали вам люблять вас предки?

Водолій

Прийміть істину як інструмент для створення життя, про яке ви мрієте, поки Місяць, що росте, знаходиться в Овні. Вам зараз важлива сміливість говорити і відстоювати правду. Будьте чесні із собою, розкажіть самим собі те, що вважаєте істиною; повідайте, що насправді хочете змінити.

Риби

Коли Місяць, що росте, сходить в Овні, зосередьтеся на намірі залучити більше фінансового достатку у своє життя. В останні 2 роки ви досить поглиблено займалися собою і тепер можете розраховувати на те, що ваші внутрішні багатства матеріалізуються у зовнішньому.

Related Post

Гороскоп на 2 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 2.12.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 2 грудня 2021 року Овен На жаль, небезпечний час для здоров’я. Можливий травматизм. У жодному разі ніяких поїздок! У

Гороскоп на 8 жовтня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 8 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН День навряд чи обійдеться без несподіванок, він може принести зміни і в діловій сфері, і в особистих відносинах. Будьте готові скоригувати плани, відкласти те, чим ви збиралися займатися і

Щасливці року. 4 знаки зодіаку стануть найуспішнішими в 2023 роціЩасливці року. 4 знаки зодіаку стануть найуспішнішими в 2023 році

Астрологи склали гороскоп на 2023 рік. Розповідаємо, хто стане головним щасливцем 2023 року і які знаки зодіаку будуть найуспішнішими протягом року. Наближається 2023 рік й усі нумерологи та астрологи складають