fbpx

Осінній ретроградний Меркурій з 27 вересня по 18 жовтня 2021 року: На що звернути увагу і як поводитися, що можна і потрібно робити

В кінці вересня вісник богів Меркурій, найближча до Сонця планета в черговий раз почне задкувати назад. Останній період ретроградного Меркурій у 2021 році розпочнеться 27 вересня 8:10 ранку за Київським часом і триватиме 3 тижні, до 18 жовтня.

Цього разу Меркурій почне свій фіктивний рух в зворотному напрямку з 26 градуса сузір’я Терезів і повернеться на половину знака, до 10 градуса знаку Терези. А це означає, що найбільший вплив осіннього ретро Меркурія відчують на собі люди, народжені з 2 по 20 жовтня: а також ті, у кого висхідний знак потрапляє на цей Радіус.

Вам треба гарненько подумати, що ви не доробили, які важливі питання зібралися вирішувати в ці три тижні, чи все у вас готове для сприятливого результату з цих питань. Підвищена неуважність, дратівливість, забудькуватість, високий рівень конфліктів на рівному місці, а також проблеми з технікою і розкладом руху громадського транспорту – це лише мізерна частина того, з чим ви можете зіткнутися в найближчий місяць.

Ретроградний рух – це час озирнутися назад, доробити всі недороблені справи, заглибитися в себе і свої думки. У цей час добре проводити ревізію свого життя, досягнутих результатів саме в сфері питань і компетенцій ретроградної планети, висувати і продумувати свої нові життєві цілі, робити корекцію раніше висунутих планів.

Час доробляти старі хвости, документи, раніше незакінчені справи, віддавати борги. Якщо ж людина не готова це зробити самостійно, то збігом обставин в ці дні в житті відбуваються такі ситуації, які в прямому чи переносному сенсі змусять призупинитися і обдумати те, що вимагає вашої більш пильної уваги.

Тому часто на протязі ретрограда відбуваються поломки транспорту, починаються ремонтні роботи на дорогах, виникають несподівано старі і давно забуті знайомі, ще і ще раз доводитися працювати над тими чи іншими документами.

Все життя як ніби говорить: не поспішайте, не робіть поспішних висновків, краще 10 раз подумайте, чим би мовити, краще ще перевірити і переконатися в своїх можливостях і в вірності своїх планів, ніж відразу взяти бика за роги.

Якщо говорити про наше повсякденне життя, то ретроградність відбивається в тих сферах, за які відповідає сама планета. У компетенції Меркурія знаходяться: мова, мислення, різні особисті зв’язки і контакти, торгівля, бізнес, подорожі.

У період зворотного руху люди починають гірше розуміти одне одного, як би випадково виникає ефект «зіпсованого телефону». Особливо яскраво це помітно в соціальних мережах і на різних форумах. Договори і контракти, укладені в цей період, виявляються фікцією або просто невдалими, поїздки – безглуздими і витратними.

Тому в цей період не рекомендується починати ніяких нових справ, не купувати дорогих товарів, не укладати довгострокових контрактів, без крайньої необхідності.

Також в цей час бажано не здійснювати далекі поїздки, а якщо вже вирішили, то перевірте розклад вашого транспорту і взагалі стан вашого багажу, документи і рівень вашої готовності до подорожей. У разі поїздки на автомобілі – беріть навігатор і переконайтеся в справності вашої машини, оскільки можуть трапитися сюрпризи.

Що можна і не можна робити під час ретроградного Меркурія

Що не можна робити

Не варто братися за такі справи, поки не закінчиться зворотній рух Меркурія:

 • здійснювати великі покупки;
 • відправлятися в тривалі подорожі;
 • змінювати місце роботи;
 • починати щось нове;
 • купляти телефони, комп’ютери, ноутбуки, планшети;
 • купувати засоби пересування;
 • підписувати договори і укладати угоди;
 • виходити на нову роботу;
 • проходити обстеження і здавати аналізи;
 • починати лікувальний курс;
 • реєструвати відносини і укладати шлюбний договір;
 • здавати контрольні або наукові роботи, рукописи – видавцеві;
 • записуватися на прийом до стоматолога.

Від усього перерахованого вище найкраще утриматися також за кілька днів до початку періоду ретроградності Меркурія.

Що можна і потрібно робити

Поки Меркурій ретроград, сприятливо зайнятися наступними речами.

 • Повернутися до старих справ і навести в них порядок.
 • Корисна більш детальна робота над темами, які з якихось причин були відкладені.
 • Відновити відносини або спілкування з людьми здалеку, іноземцями.
 • Відновити вивчення іноземної мови.
 • Згадати і проаналізувати якийсь старий досвід, в тому числі пов’язаний з роботою або відносинами.
 • Зайнятися медитаціями.
 • Згадати те, що приносило вам спокій і розслаблення в минулому, і повернутися до цього зараз для зниження стресу і навантажень.
 • Стежити за снами і спробувати їх інтерпретувати.
 • Звертатися до психолога і працювати над собою.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 9 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 9 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ви зрозумієте, що не можете вимагати від вашої коханої людини того, що зазвичай вимагали від усіх інших представників протилежної статі, наділених цим статусом. Чи так

Гороскоп на 18 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 18 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 18.09.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 18 вересня 2021 року Овен Життєвий потенціал на високому рівні. Зростають творчі здібності, привабливість, дар переконання. Хороший день для

Гороскоп кохання на тиждень з 16 по 22 серпня 2021 рокуГороскоп кохання на тиждень з 16 по 22 серпня 2021 року

Любовний гороскоп – найкращий помічник для всіх, хто намагається знайти нові відносини або зміцнити вже наявні. Астрологи розповіли все про настрої зірок, а також про те, де ви зможете знайти