fbpx

Останній Повний місяць літа: поради астрологів на 12 серпня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Останній Повний місяць літа: поради астрологів на 12 серпня 2022 року.

Цієї п’ятниці на нас чекає останній Повний місяць літа. Він буде досить важливим, тому астрологи вирішили дати корисні поради представникам кожного із знаків Зодіаку. Намагайтеся слідувати їм, щоб не потрапити в неприємну ситуацію або вибратися з неї максимально швидко.

12 серпня — досить небезпечний день, оскільки цей Повний місяць буде не звичайним. Це буде так званий супермісяць, коли нічне світило наблизиться до Землі на максимально близьку відстань, чим посилить свій негативний вплив на нас з вами. З цієї причини описані далі поради не варто оминати, адже їхня важливість помітно зростає.

Овен

Овнам експерти наполегливо рекомендують займатися лише найважливішими справами по дому, на роботі та у бізнесі. 12 серпня не варто витрачати свій час та сили на другорядні справи, які не мають жодної важливості. Потрібно завершити розпочате, щоб правильно зустріти найсприятливіші вихідні серпня.

Телець

Цього дня краще не займатись нічим новим. Особливо це стосується Тельців, які можуть зазнати образливого фіаско, чим позбавлять себе удачі та мотивації на найближчі дні. Якщо хочеться прожити день із максимальною користю, доведеться фокусуватися на чомусь простому, а також продовжувати рухатися до мрії.

Близнюки

Близнюкам не можна ризикувати цього дня любовними та дружніми стосунками. Астрологи наполегливо рекомендують не давати нікому порожніх обіцянок і не сваритися з тими, хто їм дорогий. Також великі проблеми у спілкуванні з оточуючими можуть виникнути через егоїзм і бажання поставити свої інтереси вище за інтереси сім’ї, колективу.

Рак

Ракам не варто марнувати час. Сьогодні треба діяти та йти назустріч до своїх цілей, але робити це дуже обережно. Не можна сумувати, поспішати, або не діяти. Лінь, як і необдумані поспішні кроки, може стати для Раків причиною невдач і нових проблем.

Лев

Левам варто бути обережнішими з грошима. Потужна сила стихії Повітря може змусити цих людей витратити більше, ніж потрібно. Усі фінансові операції найкраще перенести на понеділок. Також у цей день бажано не здійснювати транзакцій та покупок через додатки та по карті. Потрібно використовувати лише готівку.

Діва

Дівам у жодному разі не можна лаятися з людьми. Будь то близькі, друзі, колеги чи просто незнайомці на вулиці. Будь-який негатив, що посилається Дівами в цей світ, буде багаторазово посилено і повернено ним самим. Якщо хочеться прожити п’ятницю без проблем, доведеться стати добрішими та мудрішими.

Терези

Терезам 12 серпня астрологи наполегливо рекомендують якнайменше спілкуватися з людьми, які їх постійно підганяють, або критикують, змушують почуватися неповноцінними. В іншому випадку день буде дуже несприятливим, напруженим і сповненим негативної енергії.

Скорпіон

Скорпіонам цієї п’ятниці буде потрібна повна неупередженість у спілкуванні з людьми. Якщо вони приймуть одну із сторін, то інша автоматично може стати для них ворожою. Особливо це стосується спілкування в сім’ї та у робочому колективі. Якщо у когось будуть розбіжності, краще зайняти нейтралітет.

Стрілець

Стрільцям цей день принесе набагато менше проблем, аніж людям інших знаків Зодіаку, особливо якщо вони почнуть його з правильної ноти. Потрібно зайнятися вранці чимось приємним, позитивним. Також цього небезпечного дня краще не переїдати і не перевантажувати себе справами.

Козеріг

Повний Місяць у Водолії змусить Козерогів вийти із зони комфорту, але там на них можуть чекати нові проблеми. Цієї п’ятниці людям даного Знака бажано не займатися тим, чим займатися ним не властиво. Спокійний та розмірений день без ризику обіцяє пройти без неприємних сюрпризів та зриву планів.

Водолій

Водоліям цієї п’ятниці, швидше за все, доведеться допомогти комусь із близьких чи друзів. Висока ймовірність того, що до них по підтримку звернуться вже в першій половині дня. Ігнорувати це в жодному разі не можна. Доброта і чуйність Водоліїв допоможуть їм здобути віру в себе і стати щасливішим самим.

Риби

Рибам 12 числа не можна слідувати за інтуїцією. Астрологи рекомендують прислухатися не до внутрішнього голосу, а до здорового глузду та особистого досвіду. Цілком можливо, що шосте почуття не просто працюватиме неправильно, але й зовсім призведе Риб до великих проблем.

You cannot copy content of this page