fbpx

Останній шанс. Два знаки Зодіаку, які можуть знову зійтися з колишніми в 2023 році

Астрологи вважають, що ці знаки найбільш вірогідно можуть піти по вже втоптаній стежці, замість того, щоб шукати нову.

Чимало людей сподіваються на зміни в новому році й прагнуть почати новий цикл у стосунках чи дейтінгу. Однак деякі знаки, перегортаючи сторінку, воліють лишити ту саму книгу. І поки деякі з нас зневажають своїх колишніх більше, ніж можна описати словами, інші готові дати попереднім стосункам другий шанс.

Гороскоп для Близнюків: готові пробачити і йти далі

У вас буде багато можливостей насолоджуватися любовним життям у 2023 році. До червня-липня ви радше шукатимете нові шляхи чи захочете провести час без стосунків і побачень, присвячуючи всю увагу собі. А от в середині літа є велика вірогідність повернутися в попередні стосунки, випадково зустрівшись із колишніми.

Позаяк Близнюки мають досить спонтанну та двояку природу характеру, таке рішення буде цілком виправдане тією частиною особистості, котра насолоджувалася стосунками, котрі були раніше. Ключем до покращення стосунків буде чесна комунікація з партнером.

Гороскоп для Левів: у пошуках рівноваги та стабільності

Ретроградна Венера у вашому знаку з 23 липня по 3 вересня може підштовхнути вас повернутися до колишніх стосунків після ретельного аналізу. Під прицілом будуть і власний стан, і баланс тих стосунків і пристрасть, котра не зникла навіть із плином часу. Позаяк Леви часто бачать своїх коханців як продовження себе, можливість возз’єднатися з колишніми звучить максимально природньо та логічно.

Окрім того, цей знак справді прагне стабільності в певних сферах свого життя, а повернувшись у знайомі стосунки, можна віднайти бажаний комфорт і баланс.

You cannot copy content of this page