fbpx

Овни виходять на стежку боротьби, у Терезів кохання з першого погляду — любовний гороскоп на грудень 2023

Ось і настав останній місяць чергового нелегкого року. Що б не відбувалося у світі, а ми все одно продовжуємо жити, прокидатися вранці, займатися справами, любити чи шукати свою другу половинку.

Овен

Сімейних Овнів у грудні переслідуватимуть конфлікти. У будь-якій родині конфлікти неминучі, але важливо, як з ними справлятися. Шукайте рішення разом із партнером та навчайтеся на своїх помилках. Овни, вибачення не означає, що ви не праві, а інша людина має рацію. Це лише означає, що цінність ваших відносин важливіша, ніж власне его.

У вільних Овнів трапиться кохання в поїздці, у відрядженні, на відпочинку — далеко від дому. З’явиться відчуття абсолютної волі. Захочеться чогось незвичайного, незапланованого, неодмінно бурхливого і незабутнього. Роман у відрядженні схожий на сміливі, пристрасні та несподівані імпровізації в джазі. Звідки почнеться, куди злетить, коли закінчиться і у що виллється — незрозуміло. Головне — сміливо грати і вчасно закінчити гру.

Телець

Сімейні Тельці, а знаєте, що найважливіше у стосунках? Не давати один одному згаснути. У грудні ви зможете розпалити вогонь відносин. Загальні захоплення та інтереси допоможуть згадати про колишню близькість. Знаходьте щось, що вас обох захоплює, і займайтеся цим самозабутньо разом.

Вільні Тельці зможуть познайомитись із цікавою людиною на навчанні, семінарі, майстер-класі. Тільці, готуйтеся проводити час корисно та приємно! Тільки майте на увазі, після зустрічі не можна просто роз’їхатися і покластися на випадок. По можливості зустрічайтеся частіше, спілкуйтеся онлайн та тримайте один одного в курсі своїх справ.

Близнюки

Сімейні Близнюки, недоліки партнера здадуться вам дуже серйозними. Взаємні претензії, лайка. Можуть не влаштовувати звички, робота, хобі, зовнішність, родичі та друзі. Близнюки, а може, на якийсь час залишити партнера і зайнятися собою, змінити щось у собі, навчиться ставитися до партнера якось по-іншому? Змініть пріоритети, знайдіть нові спільні цілі.

На Вільних Близнюків чекає хімія кохання, гормональні вибухи, ендорфінові атаки. Деякі Близнюки почнуть втрачати голову і впадати в паніку, а інші, навпаки, з радістю привітають нове почуття і поринуть у нього по вуха.

Рак

Сімейні Раки, більше спілкуйтеся зі своєю половинкою – про погоду, про морозні візерунки на вікнах, про теплу відпустку, про мрії, про надії.

Вільні Раки, хочете щасливих сімейних стосунків? Тоді вчитеся жити без емоційних гойдалок, залежно від алкоголю та свого колишнього. Починайте жити без сцен ревнощів, вічних ігор «чому він не подзвонив», «хто ця дівчина з ним на фото», «холодно-гаряче», «любить-не любить». Створіть собі точки опори, не воскрешайте в пам’яті минуле кохання, а скажіть їй: «Все було здорово, але настав час рухатися далі» і рухайтеся до нових відносин.

Лев

Леви, які перебувають у стосунках, вирішать урізноманітнити прісні будні сімейного життя. У хід підуть катання з крижаної гірки, салочки зі сніжками, взяття снігової бастилії, хороводи навколо сніговика. Порада одна – не перестарайтеся!

Вільні Леви, якщо ви впевнені у своїх почуттях, то не соромтеся розкрити своє серце. Перший крок може бути найскладнішим. Якщо ви не знаєте, як це зробити, то можете почати зі шкільних прийомів: передати записку із серцем, відправити повідомлення з котиком, поділитися шоколадкою, смикнути за кіску, зробити підніжку. Побачення не гарантоване, але незабутнє враження залишите все життя!

Діви

Сімейні Діви, холодний чай і холодний рис терпимі, хоч і не смачні. Але холодний погляд і холодне слово нестерпні. Пам’ятайте про це у грудні. Виявіть більше душевної участі до своєї половинки. Діви, а коли ви останній раз без приводу, спонтанно обіймали свою кохану людину? Чи не пам’ятаєте? Адже обійми— це не лише прояв любові та ніжності, а й важливий спосіб спілкування, який допомагає зняти стрес, покращити настрій та зміцнити стосунки.

Занадто самостійні та відсторонені від усіх, а тому й самотні Діви, згадайте, що у вас є близькі, друзі, друзі! Виходьте з дому та йдіть до них. Спілкуйтеся, організовуйте дозвілля, знайомтеся. Так ви набагато швидше знайдете коханого.

Терези

Сімейні Терези, у вас у грудні відбуватимуться важливі події, які можуть як зблизити, так і віддалити вас від партнера. Не ухиляйтеся від сімейних заходів, підтримайте і допоможіть своїй другій половинці. І пам’ятайте, прірва пролягає не одразу. По камінчику забираються з ваших мостів теплі “Привіт, як справи?”, “Розкажи, що в тебе нового”, “У тебе все добре?”.

У вільних Терезів трапиться кохання з першого страху! Свого нареченого ви зустрінете в ліфті, що загрожує впасти в шахту, в охопленому пожежею будинку або в темному провулку при побаченні з гопниками. Критичний момент стане бустером для любовного почуття, що зароджується.

Скорпіон

Сімейні Скорпіони, у вас із партнером у грудні буде повна ідилія. Це не означає, що не буде сварок та суперечок. Це означає, що ви будете знаходити спільну мову, вміло регулювати всі розбіжності та конфлікти. І насолоджуватися суспільством один одного!

На вільних Скорпіонів закоханість нахлине з такою силою, що вони будуть готові йти на все заради коханої людини. Це все, безперечно, добре, але про себе забувати не варто. Відносини не повинні бути вам на шкоду.

Стрільці

У партнерських відносинах у Стрільців все виважено та раціонально. Мухи окремо, котлети окремо. Відносини, засновані на здоровому глузді та логічному мисленні. Спілкуєтеся адекватно, приймаєте рішення виважено, виходячи із загальної користі. Стрільці, ось тільки про кохання, почуття та емоції не забувайте, а то одними котлетами «ситий» не будеш.

Неодружені та вільні Стрільці будуть надто зайняті розважальним проведенням часу, і їм буде не до амурних пригод. Все відбуватиметься приблизно так: «Дорогий Принц! Можеш не поспішати! Я чудово проводжу час із Драконом… граючи в покер… на роздягання… і розпиваючи чергову пляшечку Шардоне…»

Козеріг

У сімейних Козерогів намічається як розбіжність характерів, а й розбіжність ритмів життя, смакових переваг і поглядів більшість життєвих питань. Якщо хочете зберегти стосунки, доведеться на компроміс. Порада не нова, але дієва.

Вільні Козероги продовжать холосте життя у грудні. Козерога, якщо вам так поки що комфортно, то не забивайте свою голову непотрібними думками. Відкладіть пошук принців до Нового року. А поки що розважайтеся та насолоджуйтесь свободою.

Водолій

Сімейні Водолії, у вас найкласніші відношення — прості і зрозумілі. Без триповерхових конструкцій, воєн, змагань, і щастя всупереч. З ясними правилами, чіткими границями, озвученими і задоволеними потребами.

У самотніх Водоліїв може розпочатися роман з листування. Можете зустріти людину, яка стане для вас знаковою особистістю. Але не слід поки що розповідати подругам і друзям про свої цікаві знайомства, вони можуть поширити про вас плітки із заздрощів.

Риби

Сімейні риби, у грудні розставте пріоритети. Між генеральним прибиранням та прогулянкою з другою половинкою вибирайте друге. Пил з полиць нікуди не подінеться, а романтичних моментів із коханим, через зайнятість, буває не так багато. Позитивні емоції обов’язково зарядять вас енергією, і навіть робочі справи даватимуться легше.

Непарні Риби, щоб знайти свою другу половинку, треба хоча б зрідка виходити на вулицю. Ходити на різні громадські заходи, зустрічатися з друзями та подругами. Натерти паркет, змахнути пил, пересадити кактус, зв’язати чергові вовняні шкарпетки для племінників завжди встигнуть. Досить будувати психологічні захисні барикади, стосунки не такі страшні, а часом навіть приємні.

You cannot copy content of this page