fbpx

Парад планет 28−29 березня. П’ять знаків зодіаку, яким найбільше перепаде від зірок, кому щаститиме

На Землі 28 березня можна було спостерігати парад 5 планет. Рідкісне явище збирається вже кілька днів, проте найбільший вплив та апогей настає 28 березня, коли всі 5 планет буде видно в одному місці на небі. Астролог розповів, на кого парад планет матиме найбільший вплив.

Астрономічна подія парад планет відбувається з 25 до 30 березня. Протягом тижня всі планети поступово зближуються на небі Землі, і 28 березня буде видно 5 планет Сонячної системи неозброєним оком (або з біноклем). Від 5 до 6 планет одночасно знаходяться поруч із Сонцем в одній лінії.

В астрології подію називають Велике вирівнювання. Востаннє подібне явище відбулося в червні 2022 року. Проте, якщо зараз парад планет включає Юпітер, Меркурій, Венеру, Уран і Марс, то в 2022 році замість Урана в одну дугу став Сатурн. 28−29 березня Сатурн також було видно, проте він зайшов в ніч на 29 число, і видно його було зранку.

Після заходу Сонця 28 березня Меркурій, Венера, Марс, Юпітер і Уран збиралися в невеликому секторі в 50 градусів, їх було видно неозброєним оком.

Астролог Чіраг Беджан Дарувалла розповів The Times of india, на які знаки зодіаку матиме найбільший вплив Чіраг Дарувалла є сином відомого астролога Беджана Дарувалли. Він відомий своїми детальними астрологічними прогнозами щодо кар’єри, здоров’я, кохання, фінансів і бізнесу

Водолій

Парад планет принесе заспокоєння представникам знаку, психологічно вони відчувають задоволення. Можливі проблеми у сім’ї та на роботі, проте допомогу можна отримати від когось із родичів. Протягом дня можна відчути задоволення, мир і щастя в родині, отримати перемогу над ворогами. Можливо, Водолії отримають фінансову допомогу від брата чи сестри, або особи, яку такою вважають. Можливі дрібні негаразди, але не варто піддаватися агресивності ― Водолії отримають допомогу від друзів.

Овен

28 березня Овни відчують неймовірне щастя та ейфорію, але варто стриматися від необдуманих вчинків та набратися терпіння. Буде багато справ, за якими треба встигнути, можливі прояви агресії. Однак на Овнів чекають приємні результати від конкурсних іспитів, співбесід, екзаменів, тощо. Можливі збільшення доходів від творчості та проблеми зі здоров’ям у необачних осіб.

Рак

Раки будуть заклопотані із дітьми або особами, яких треба чомусь навчити, проте з іншого боку проявляться терпіння, натхнення і красномовність, необхідні для цього. Зросте впевненість у собі, проте треба уникнути гніву. Існує можливість виїзду за кордон для здобуття вищої освіти та досліджень і можливості у сфері роботи. Раки будуть сповнені ентузіазму, проте, можливо доведеться займатися здоров’ям дітей.

Скорпіон

Завдяки параду планет п’яти планет Скорпіони відчуватимуть повну впевненість у собі, проте варто не переоцінити свої можливості. Потрібно зберігати холоднокровність, уникати непотрібних сварок та емоціності. Можливі зустрічі із старими знайомими, проблеми зі здоров’ям та цікава але не проста робота. Особлива користь буде у вихованні дітей, або просто спільному часі з ними. Проте головна небезпека дня у Скорпіонів ― надмірна емоційність.

Козеріг

Парад планет надасть енергії та впевненості Козерогам, проте вразливими будуть ті, в кого її буде аж занадто. Варто зберігати спокій. За можливості треба звернути увагу на ситуацію в сім’ї та здоров’я матері. Можливі нові явища ― приємні сюрпризи від дітей, неочікувані зміни на роботі та необхідність навчання чомусь новому. Для збереження щастя вдома і всередині треба бути м’якшими та спокійнішими, готуватися до несподіванок.

You cannot copy content of this page