fbpx

Пари знаків зодіаку, які несподівано схожі

Хоча кожен зодіак має свій набір унікальних рис, які відрізняють їх один від одного, астрологи вважають, що є кілька знаків зодіаку, які випромінюють схожу енергію, незважаючи на те, що зовні контрастують.

Рак та Овен

Рак іноді може здатися Овном, тому що обидва кардинальні знаки . Хоча Рак – водний знак, а Овен – вогненний знак, загальною рисою між ними є їх кардинальна схожість та якості.

Кардинальні знаки іноді вважаються лідерами зодіаку через їх динамічну та енергійну поведінку. Більшість астрологів вважають, що кардинальні знаки пов’язані з лідерством, дією, ініціативою та провадженням справ. У більшості випадків кардинальні знаки діють швидко і не дозволяють траві рости під ногами, і зазвичай вони швидше ризикують, ніж інші знаки.

Стрілець та Скорпіон

Стрільця і Скорпіона іноді можна плутати один з одним, тому що вони, як правило, привабливі на особистому рівні, мають сильний сексуальний магнетизм і схильність набувати певну особисту владу в житті.

Стрілець, як правило, оптимістичний і знаходиться під керуванням Юпітера, планети вигоди, мудрості та розширення. Скорпіоном керують Марс і Плутон. Плутон наділяє Скорпіона дуже потужною темною енергією, тоді як Стрілець зазвичай веселий, дуже допитливий і заповзятливий.

Скорпіон також постійно шукає відповіді своїм допитливим розумом. Спільним між ними є їхня нескінченна жага до знань, їхня цікавість до світу і бажання випробувати все, що вони можуть, через освіту та пригоди, а також їхні стосунки з іншими. Вони обидва також цінують чесність і вірність, і їх повністю відштовхують ті, хто не має цих якостей, особливо чесності.

Лев та Близнюки

Хоча Лев — вогненний знак, а Близнюки — повітряний знак, вони обоє захоплюються одними й тими самими речами, такими як поп-культура, стиль і певною мірою драма. Обидва знаки надзвичайно товариські, грайливі та креативні, і зазвичай у них обох велике коло друзів та знайомих, з якими вони люблять проводити час. Обидва знаки зазвичай екстраверти і люблять спілкуватися з іншими, одночасно вбираючи новий життєвий досвід.

З іншого боку, обидва знаки схильні дуже негативно реагувати на тих, хто перебуває на їхньому поганому боці. Якщо ви невірні комусь із них, вони вас відріжуть, і сумнівно, чи зможете ви коли-небудь повернутися назад у їхнє найближче оточення. Обидва знаки мають гарну пам’ять і рідко забувають, особливо якщо ними нехтують. Обидва знаки кмітливі, розумні, і обидва досить легко вловлять тонкі неприємності розмови чи ситуації.

You cannot copy content of this page