fbpx

Печаль Раків, сміливість Львів та шанси Дів: докладний гороскоп на 20 лютого

Астрологи передбачили, до чого варто приготуватися цього дня.

ОВНАМ можна порадити звернути більшу увагу на комори своєї підсвідомості. Знайдіть те, що стримує вашу енергію та розберіться з цим.

ТЕЛЬЦІ, звернувшись до офіційних організацій, зможуть надати ходу подій бажаного спрямування. Ваша здатність співвідносити свої бажання до почуттів інших людей допоможе прийняти правильне рішення.

БЛИЗНЮКІВ ризикують бути розчарованими діями чиновників чи осіб зі сфери обслуговування. Будьте уважнішими, щоб не втратити час і гроші.

РАКИ можуть гостро відчути наближення холодів. Не варто засмучуватися: майбутня зима приготувала вам чимало приємних сюрпризів.

ЛЕВИ занадто багато часу проводять у роздумах про те, як вони виглядають в очах інших. Постарайтеся зберегти відчуття довіри до себе, сміливіше проявляйте свою індивідуальність.

ДІВИ, пам’ятайте про те, що небажання вислуховувати чужу думку ускладнює ділові та особисті контакти. Використовуйте шанс спробувати себе у новій області.

ТЕРЕЗІВ плани змусять переглянути свої взаємини з колегами. Старі обмеження перестають чинити на вас колишній вплив.

СКОРПІОНИ мають право розраховувати на допомогу нових знайомих, приплив енергії до своїх ідей. У вас є чудова нагода створити щось незвичайне.

СТРІЛЬЦІ багато речей почнуть розуміти по-новому, і це негайно позначиться на всіх сферах буття. Особливо це помітно у спілкуванні з близькими.

У КОЗЕРОГІВ іде накопичення сил і ресурсів. Деяким честолюбні плани доведеться жертвувати сімейними обов’язками. Добре навчатися нових речей.

ВОДОЛІЇ можуть зустрітися з труднощами у партнерських взаєминах: ви стаєте дещо прискіпливішими, ніж зазвичай.

РИБ очікує тісне співробітництво з друзями та родичами. Завдяки цьому ви приступите до якихось нових спільних справ, на які не могли зважитися наодинці. Будьте готові до сюрпризів.

You cannot copy content of this page