fbpx
Перейти до вмісту

Передбачення на 2022 рік від Ванги та Настрадамуса: чи закінчиться пандемія коронавірусу

  • від

Передбачення на 2022 рік

Пророцтва на кожен новий рік допомагають нам правильно оцінювати свої можливості. У цій статті ми розповімо також про прогнози, що стосуються всього людства загалом.

Настав час дізнатися про думку експертів щодо того, як зміниться світ у ці дванадцять місяців.

Пророкування астрологів на 2022 рік

Загалом астрологи вважають, що 2022 рік буде досить рядовим, але з деякими вкрай незвичайними явищами та подіями. Кожен, хто шукає спокій та комфорт, зможе частково здійснити свої бажання. Тим же, хто намагається суттєво змінити своє життя, шукає пригод та яскравих емоцій, доведеться пам’ятати про те, що за все необхідно платити свою ціну. Просто так наші небесні покровителі не допомагатимуть нам.

Астрологи наголошують на важливості одного нетривалого періоду. Йдеться про відрізок часу з 4 лютого до 29 квітня. В цей час не буде жодної ретроградної планети. Цей період краще присвятити найважливішим справам із усіх можливих. У жодному разі не сидіть без діла, якщо хочете змінити своє життя.

Передбачення нумерологів на 2022 рік

2022 – це три двійки. 2+2+2=6. Світом правитиме Шістка. З нумерологічної точки зору рік буде вкрай незвичайним і врівноваженим, тому що три двійки ідеально поєднуються одна з одною.

Попередній рік із шісткою на чолі був 2013. Людиною року був визнаний Папа Франциск, хоч його дії і були піддані критиці. Також у 2013 році сталося багато конфліктів між країнами.

Це означає, що історія може почасти повторитися. Продовжить різко змінюватись клімат, з’являться нові проблеми, що вимагають негайного реагування. Очікуються плітки у вищих колах суспільства.

Щодо звичайних людей, далеких від влади та грошей, то на них чекає відносний спокій. Великих потрясінь не повинно бути, але розслаблятися все одно не варто, адже зараз вкрай незвичайна обстановка.

Пророцтва Ванги на 2022 рік

Ванга небагато говорила про цей час, але з її слів можна зрозуміти, що для України цей рік буде непростим.

Загалом віщунка вважала, що в 2022 році світова політична обстановка стане лише гострішою і незрозумілішою. Зруйнуються деякі союзи, але створяться нові. Люди ще ближче підійдуть до розуміння того, що миром мають правити не гроші, а кохання. Нам доведеться вийти на новий духовний рівень.

Пророцтва Нострадамуса на 2022 рік

Нострадамус про 2022 теж говорив небагато. Його прогнози стосувалися фінансів. Він сказав, що найбільша сила звалиться. Можливо, це варто трактувати як обвал долара чи євро чи ослаблення Китаю.

Також французький віщун говорив, що приблизно в цей час мають початися сильні природні явища в Європі. Фактично, вони вже почалися, тому або він прогадав з датами, або на Європу чекає щось страшніше, ніж те, що відбувалося з природою в 2021 році.

Коронавірус у 2022 році

Експерти вважають, що головним питанням та проблемою людства все ще залишатиметься пандемія. Швидше за все, хвилювання та суперечки щодо ліків та вакцини тільки зростатимуть. Психологи рекомендують за таких умов не нав’язувати нікому свою думку, щоб не провокувати суперечки та конфлікти.

Якщо розглянути відразу всі можливі прогнози щодо цього року, то можна дійти висновку про те, що коронавірусна інфекція не відступить просто так, але людству вдасться перехопити ініціативу і знайти вирішення багатьох проблем, пов’язаних із комфортом та пошуками ліків.