fbpx
Цей день Гороскоп Перемоги Овнів, вразливість Раків та почуття Водоліїв: гороскоп на 7 грудня для кожного знаку зодіаку

Перемоги Овнів, вразливість Раків та почуття Водоліїв: гороскоп на 7 грудня для кожного знаку зодіаку

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні перемога над труднощами даватиметься вам так легко, що ви, можливо, захочете штучно ускладнити ситуацію, щоб, знайшовши з неї вихід, почуватися героєм. Однак перш ніж це зробити, подумайте про інших – адже вони прості смертні.

Телець

Сьогодні ви ризикуєте повторити помилку Аліси. Говорити, що думаєш, і думати, що говориш, – зовсім не те саме. Вам сьогодні більше підійде другий варіант.

Близнюки

Сьогодні ви можете стати об’єктом чиєїхось ревнощів. Постарайтеся не впасти заразом і її жертвою.

Рак

Сьогодні ви будете досить вразливі, практично будь-яке слово на свою адресу сприйматимете як образу, надаючи їй негативного забарвлення. Щоб не образитися на весь світ, краще обмежити коло спілкування, або зовсім не виходити з дому.

Лев

Сьогодні всілякі правила, що іноді так отруюють вам життя, можуть послужити вам захистом. Не нехтуйте ними.

Діва

Постарайтеся сьогодні бути корисним якщо не для суспільства, то хоча б для самого себе. В цілому день буде вдалим, але дуже нудним. Не їжте важкої їжі.

Терези

Сьогодні ви будете одним із найкращих представників людства, сповненим найкращих почуттів до інших його представників. Тільки нікому про це не кажіть, образяться.

Скорпіон

Обмежте сьогодні свої дії тим, що вам давно і добре відомо, і що ви можете робити практично на автоматі. Необхідність винаходити щось нове навряд чи принесе вам задоволення.

Стрілець

Сьогодні балом правитиме оптимізм. (Якщо ви раптом забули, оптиміст – це така людина, яка вважає, що все може бути і гірше, коли будь-який інший вважає, що гірше вже нікуди.) Отже, щоб не виділятися кислою міною, має сенс посміхнутися, і вирішити про себе, що не так вже й погано, а подекуди – навіть добре.

Козоріг

Сьогодні ніхто ні в якому разі не засумнівається, що ви самий, у всіх галузях людської діяльності. Можливо так воно і є. Принаймні виходити у вас сьогодні все буде чудово.

Водолій

Сьогодні вас, можливо, турбуватиме деяка подія, що відбулася вже досить давно. Не варто приділяти переживанням занадто багато часу, достатньо здобути відповідний урок – і можна з чистою совістю про все забути.

Риби

Сьогодні вам слід уважніше поставитися до дрібниць, наскільки б глобальними не були питання, що вас цікавлять. Варто упустити одну, і завтра одним глобальним питанням стане більше.

Related Post

Любовний гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 рокуЛюбовний гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року. Амурні справи багато людей ставлять на перше місце у житті. Важливо дотримуватися рекомендацій астрологів, щоб не втратити кохання

Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вам буде досить самотньо в суспільстві вашого коханого. На жаль, в цей день ви будете налаштовані на різні хвилі й будете говорити про різні речі.

Астрологи пророкували 3 знакам зодіаку невичерпний грошовий потік у 2022 роціАстрологи пророкували 3 знакам зодіаку невичерпний грошовий потік у 2022 році

Золота Фортуна щедро обдарує представників цих сузір’їв своїми дарами на рік Тигра. Астрологи визначили знаки зодіаку, які у 2022 році виявляться серед фінансових щасливчиків. Представників одразу трьох сузір’їв зіб’є з