fbpx

Перемоги Терезів, ранимість Водоліїв та угоди Риб: докладний гороскоп на 16 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНАМ — настав час приділити увагу зміцненню здоров’я, процедурам, що очищають, і накопиченню енергії. Суєта передвихідного дня вимагатиме від вас вміння швидко переключати увагу з роботи на особисті справи.

ТЕЛЬЦЯМ — потрібно підготувати ґрунт для сприятливого розвитку подій. Подумайте про те, щоб завтра зробити необхідні візити. Можна встигнути більше, ніж зазвичай, якщо правильно розпланувати день.

БЛИЗНЮКІВ — якщо ваша діяльність пов’язана з публічними виступами, вам доведеться напружитися, щоб досягти потрібного результату. Будьте уважні до інформації, що надійде від молодшого покоління.

РАКАМ – період насичений подіями в особистому житті. Багатьом сьогодні не підвладні власні емоції, при цьому зростає бажання керувати почуттями та діями оточуючих. Чужі справи, можливо, вдаватимуться навіть краще, ніж власні.

У ЛЕВІВ можуть домогтися дуже багато чого, якщо імпровізуватимуть, слідуючи за першим імпульсом. Ділові та дружні зустрічі пройдуть краще, якщо ви відкрито заявлятимете про свою позицію.

ДІВ доведеться провести більшу частину дня в оточенні роздратованих людей. Ваше завдання не піддаватися на вплив ззовні. Корисні лазня, масаж, рекомендується пити більше чистої води.

ТЕРЕЗИ, що надихають перемоги чекають на тих, чия увага спрямована на самопізнання, роботу над собою. Не поспішайте з ухваленням важливих рішень. Добре доглядати рослини.

СКОРПІОНАМ – корисно позбавлятися як гордині, так і помилкової скромності, всього надмірного, поверхового. У творчих натур посилюється уява, зростає рішучість підключити до своїх проектів когось ще.

СТРІЛЬЦЯМ – сприятливий день для готових працювати не покладаючи рук. Найкраще сьогодні обмежити спілкування з тими, хто провокує вас на сумнівні дії. Добре обкурювати житло пахощами.

Зірки попереджають КОЗЕРОГОВ про те, що буде легко пристосуватися до подій цього дня. А багато хто і сам готовий вправно керувати ходом подій. Шукайте нові засоби взаємодії з молодшим поколінням.

ВОДОЛІЇ – рекомендується дбайливо поводитися з людьми, які мають для них особливе значення. Складність сьогоднішнього дня полягає у підвищеній інтенсивності всіх переживань: можливі сильні емоції та вразливість почуттів.

РИБАМ – із задоволенням займуться благоустроєм домашнього вогнища. Вирішення фінансових проблем у більшості відкладається. Хоча деякі саме сьогодні укладуть перспективну угоду.

You cannot copy content of this page