fbpx
Перейти до вмісту

Перешкоди Тельців, шанси Раків та авторитет Дів: докладний гороскоп з 7 по 13 листопада

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

Для ОВНІВ час постановки нової мети, розуміння своєї ролі у подіях, що відбуваються. Знайдіть застосування тому, що знаєте, і не сходіть з наміченого маршруту

ТЕЛЬЦІ, ви зараз здатні подолати будь-які перепони. Багатьом настав час проаналізувати події поточного року з тим, щоб відмовитися від непотрібного і наступного року діяти розумніше.

БЛИЗНЮКАМ завдяки поїздці може прийти цікава пропозиція, і, як наслідок, відбутися переворот в особистому житті. Спілкуючись, не піддавайтеся на провокації та зберігайте гідність.

РАКАМ тиждень підходить для знаходження напрямку, в якому ви почнете рухатися далі. Нехай найкращі якості вашої натури виявляться якомога яскравіше. Зірки надають шанс для покращення всіх особистих справ.

ЛЕВАМ рекомендується завершити всі старі фінансові справи, не конфліктуючи з тими, з ким випало працювати. Багато хто відчуватиме бажання звільнитися від умовностей.

ДІВИ, зростає ваш авторитет на робочому місці. Має бути вирішення важливих завдань, і багато що зараз залежить від того, в який бік ви попрямуєте.

ТЕРЕЗИ, не беріть на себе жорстких зобов’язань: зараз краще діяти за вільним графіком, намічаючи справи, в яких вам хотілося б взяти участь.

СКОРПІОНИ, уважніше перевіряйте інформацію, що надходить, не хвилюйтеся, і складності цього періоду перетворяться на сприятливі можливості. Несподівані короткі подорожі можуть бути корисними.

У СТРІЛЬЦІ зростає потяг до розширення кругозору, прагнення до психологічної освіти та духовного зростання. Можливо, що з новими знайомствами краще поки почекати, але старі друзі можуть дати справді цінну пораду.

КОЗЕРІГИ, зараз добре йде робота із символами та образами, вдалий час для самовираження. Якщо ви хочете, щоб якісь речі, люди чи явища увійшли до вашого життя, використовуйте цей час.

У ВОДОЛІЇВ очікується планування великих перспективних справ із новими партнерами, уточнюється інформація, отримана раніше. Період жвавий, але на швидке просування справ розраховувати особливо не доводиться.

РИБИ, є ризик, що ваша звичайна мрійливість супроводжуватиметься підвищеною розсіяністю. Краще сконцентруватися на чомусь одному. Контакти із людьми можуть бути ускладнені.