fbpx

Переворот Овнів, різкість Скорпіонів та прорив Риб: докладний гороскоп на 14 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

Для багатьох ОВНІВ настав час переходу на новий рівень розвитку. Корисно переглянути відносини з партнерами та робочим колективом: спроба контролювати все, що відбувається може позбавити вас вільного часу.

У ТЕЛЬЦІВ ймовірна непередбачена поїздка. Справи друзів і родичів можуть відібрати сьогодні чимало сил. Варто врахувати, що наполегливе небажання розлучатися з минулим здатне привести до збільшення у вазі.

БЛИЗНЮКИ підбиватимуть оточуючих до участі в якійсь справі. Часом вам здається, що ви краще за самих людей знаєте, що їм потрібно. Деяку небезпеку становлять ваші власні суперечливі бажання.

У РАКІВ гарний час для духовних практик та оздоровлення тіла через роботу зі свідомістю. Також вас може залучити новий вид спорту чи розваг. З’являються нові знайомства та зв’язки: ваш постійний партнер може почати нарікати на нестачу уваги.

У ЛЕВІВ назрівають несподівані події та перешкоди: у такий спосіб доля стимулює процес духовного становлення. Вчіться передчувати, проникати в саму суть того, що відбувається: це допоможе реалізуватися в суспільстві та знайти нових друзів.

У ДІВ сприятливий період для вдосконалення будь-яких навичок. Поставте собі за мету розкрити можливості, приховані у вас. Швидше за все, ви недооцінюєте свою роль життя інших людей.

Час ТЕРЕЗІВ буде витрачатися, в основному, на спілкування та навчання. Особливого успіху чекає у всіх колективних заходах. Імовірна корисна поїздка, невелика подорож. Одне із завдань цього періоду — навчитися краще розуміти своє тіло.

СКОРПІОНІВ події дня можуть підштовхувати до різких, необдуманих дій. Намагайтеся домагатися свого мирними шляхами, не караючи оточуючих за відвертість. Побудова довгострокових планів може призвести до думок про зміну звичного життя.

У СТРІЛЬЦІВ спостерігається тенденція до порушення колишніх домовленостей. Ви будете дуже популярні у дружньому середовищі, а от відносини з начальством можуть загостритися. Розберіться, від чого залежить ваше благополуччя, відчуття повноти життя.

КОЗЕРОГАМ варто відмовитися від повторення тих самих дій: підійдіть до справи без забобонів, не боячись критики з боку оточуючих. Впевненість у потребі справи, якою ви займаєтеся, позитивно позначиться і процесі, і результаті.

ВОДОЛІЯМ не варто надмірно завантажувати себе роботою: цей період більше підходить для навчання речам, цікавих особисто вам, дружнього спілкування. Добре організовувати групи за інтересами або примикати до існуючих, якщо вони відповідають вашим потребам.

У РИБ гарний час для добірки стильних речей для свого гардеробу. Ви могли б з успіхом виступити як модельєр: як власного, так і тих, хто вас оточує. І взагалі можна зробити прорив у кар’єрі.

You cannot copy content of this page