fbpx

Період містичної та інтуїтивної енергії. Чим особливий молодик 25 жовтня 2022 року, що відкриває коридор затемнень

Оскільки молодик 25 жовтня офіційно вводить нас назад у хаотичний і непередбачуваний портал сезону затемнень, стає ясно, що цей моторошний час справді виправдовує свою назву.

Це майбутнє місячне затемнення є частковим сонячним затемненням, тому воно відкриє деякі з глибоких та таємничих печер наших сердець, які ми ще маємо дослідити. Духовне значення сонячного затемнення молодика у жовтні 2022 року принесе серцеві перетворення для всіх знаків зодіаку, тому важливо довіряти Всесвіту та змиритися з невизначеністю.

Молодий місяць — це точка відродження в місячному циклі і тому астрологічно він вважаються добрим часом для нових починань і встановлення нових намірів. Однак жовтневий молодик також є сонячним затемненням, тому він заряджений набагато хаотичнішою і приреченою енергією.

Під час сонячного затемнення дуже швидко можуть статися непередбачені зрушення на нашому шляху, і нові можливості можуть матеріалізуватися, начебто, з повітря. А оскільки затемнення цього місяця відбувається в емоційно напруженому знаку Скорпіона, духовний зміст затемнення молодика у жовтні 2022 року може допомогти розкрити правду про наші бажання та змінити наші цінності.

У чому духовний сенс жовтневого молодика

Жовтневий молодик — перше затемнення з весни, і це місячне затемнення, присвячене Хеллоуїну, ймовірно, знову активує теми місячного затемнення в Скорпіоні, яке відбулося 15 травня. Згадайте, що відбувалося у вашому житті на той час для підказки щодо того, що може каталізувати це майбутнє затемнення.

Це може дати вам попереднє уявлення про те, які події чи продовження сюжетних ліній можуть статися у вашому житті в момент великого жовтневого затемнення, що допоможе вам підготуватися.

Під час затемнення Сонце і Місяць будуть огорнуті планетою кохання Венерою в аспекті ідеального з’єднання, і всі три небесні тіла будуть розташовані рівно на 2 градусах Скорпіона в зодіаку. Венера — планетарна управителька наших цінностей, стосунків, розкоші та багато іншого — тож чекайте, що ці теми будуть широко розкриті під час цього місяця.

Динаміка сили зараз змінюється, і бажання вашого серця можуть набути абсолютно нового тону. Це час, щоб розкопати секрети та припущення із найглибших тріщин вашої системи особистих цінностей, а також, можливо, відкрити нову сторінку у відносинах.

Це місячне вирівнювання також активує Південний Вузол Долі, який зараз перебуває в Скорпіоні, і саме цей вузловий зв’язок відрізняє сонячне затемнення від звичайного молодика. У той час як сонячні затемнення пов’язані зі швидкими починаннями та раптовими можливостями, Південний вузол, орієнтований на минуле, також має здатність вимивати з нашого життя речі, які нам більше не служать.

Духовний зміст цього сонячного затемнення нагадує нам, що кінець і початок йдуть пліч-о-пліч. Наприклад, раптовий кінець поганих відносин може одночасно створити простір для більш повноцінних відносин, або шокуюча зміна поглядів може призвести до більш сприятливого шляху.

Як працювати з енергією сонячного затемнення жовтневого місяця

У той час як молодик зазвичай вважається сприятливим часом для місячної магії та ритуалів, що визначають наміри, потужна непередбачуваність сонячного затемнення створює виняток із правил — і тому не рекомендується проявляти себе в сезон затемнень. Натомість зосередьтеся на тому, щоб увійти в контакт зі своєю духовною стороною, щоб допомогти вам витримати можливі повороти ефектів цього місяця.

Містична та інтуїтивна енергія сезону Скорпіона ідеально підходить для виклику наших внутрішніх відьом, так що зберіться зі своїм улюбленим шабашем найкращих для кристалічної медитації, яка зосереджена на серці, або ведіть щоденник на самоті при свічках, щоб опрацювати свої почуття та залишатися на землі.

Щоб по-справжньому з’єднатися з духовним значенням сонячного затемнення молодика в жовтні, ви повинні бути готові глянути правді у своє серце і стати чесними з собою та іншими. Зараз час, коли отруйні патерни в партнерських відносинах можуть бути раптово перервані, або ви можете змиритися з якимись прихованими почуттями або бажаннями, що недавно виникли, які змінять ваш шлях — так що залишайтеся в теперішньому зі своїми емоціями і будьте чесні з собою, навіть коли це незручно чи страшно.

У будь-якому випадку сезон затемнень вимагає від нас прислухатися до свого серця і довіряти таємничому плану Всесвіту, тому будьте відкриті для життєвих сюрпризів та можливостей. Зрештою, незважаючи на те, що затемнення можуть відчуватися дестабілізуючими, трансформаційна зодіакальна енергія Скорпіона допоможе нам дивитися в очі цієї бурі затемнення з витонченістю, довірою та почуттям особистої сили.

You cannot copy content of this page