fbpx

Період зміни долі з 26 травня по 10 червня 2021 року: Починається новий цикл, який триватиме 18,5 років

КОРИДОР затемнення СЕНС ТРАНСФОРМАЦІЇ затемнення: 

Тільки ви самі вибираєте свій шлях, тільки вам під силу змінити своє життя у відповідність з фінансовими запитами й особистими потребами.

Починається новий цикл, який триватиме 18,5 років і дасть вам унікальну можливість вибрати свою точку «неповернення» через красу форм навколо вас, яку ви й створюєте, в обраному вами соціальному колі.

26 травня коридор затемнень почне свій перший хід у 2021 році.

Цей період – дуже потужний кармічний час, коли ми можемо змінити своє життя і вибрати оптимальний шлях розвитку своєї долі. Коридор затемнень – це час колосальних змін у світі й в житті людей.

Він триватиме до 10 червня 2021. В яких сферах найбільша ймовірність серйозних змін під час коридору затемнень?

Коридор затемнень почне потужний силовий потік на освіту, науку, бізнес, ЗМІ, релігію, але, так само, не залишаться без уваги й особисті відносини кожної людини.

У період коридору затемнень дуже важливо зуміти озирнутися назад і проаналізувати найскладніші ситуації свого життя, тому що саме вони мають більшу ймовірність повернутися. Доля дасть вам унікальний шанс виправити те, чого ви раніше не могли знайти навіть логічних пояснень, до вас повернуться ситуації, які тепер ви вже зможете зрозуміти в силу свого досвіду.

Коридор має дуже велику силу, тому його наближення відчувається ще за місяць до першого затемнення.Точно так само відбувається і в кінці шляху коридору, останнє затемнення не закриває його повністю, а залишає можливість реалізувати встановлені програми протягом трьох місяців.

У цей непростий, але дуже продуктивний період кожна людина неусвідомлено здає свій власний кармічний іспит, результатом якого стає перехід на новий рівень життя. Якщо потрібний досвід був придбаний і людина подолала якісь свої внутрішні планки, то на новому рівні життя негативні кармічні програми будуть відключені, а людина отримає можливість набувати нового досвіду, рости і переходити на вищі щаблі своєї долі.

Але, саме в цей період людина може «зламатися» і не пройти перевірку на міцність, «завались іспит» і залишитися на «другий рік». В такому випадку тяжкість і складність кармічних програм подвоюється через відмову людини прийняти, пройти потрібний досвід.

Під час карми коридору формується Доля на наступні 18,5 років. Виправити щось можна буде тільки на наступному аналогічному витку кармічної осі й тільки через 18,5 років, коли буде “чергова здача іспиту”.

ОСОБЛИВОСТІ МАЙБУТНЬОГО ЗАТЕМНЕННЯ: У кожної людини в персональних гороскопах затемнення активізують певні будинки й сфери життя, в яких будуть проходити індивідуальні уроки. Але, зараз ми розберемо загальну тенденцію затемнень і всього коридору.

ПОВНЕ МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ  26 ТРАВНЯ 2021 року

Затемнення відбудеться на зодіакальній осі Близнюки – Стрілець, тому, найбільший вплив воно надасть на представників мутабельних знаків Зодіаку, таких як: Близнюки, Діви, Стрільці і Риби. 

Стають актуальними переваги Стрільця і ​​Юпітера: подорожі, контакти з іноземцями і людьми з інших міст, міжнародні зв’язки, вищу освіту та юридичні питання. Швидше за все, щось з цього приверне вашу увагу.

Сонце і Місяць утворюють напружені аспекти з Юпітером в Рибах, а в цьому знаку він дуже сильний. Хоча планетний аспект негативний, Юпітер – планета великого щастя, і його прихильність в будь-якому випадку допоможе нам.

Можна з упевненістю заявити про те, що місячне затемнення 26 травня 2021 року принесе гарні новини.Можливо, намітиться прорив в якійсь гнітючій ситуації або вирішиться давній конфлікт. Ви зможете легко і безболісно вийти з затяжної депресії або знайдете спосіб розв’язання давньої проблеми.

При затемненні в знаку Близнюків необхідно бути гранично уважними, не вірити на слово і перевіряти все особисто. Вібрації Місячного затемнення в Близнюках погано позначаться на вмінні знайти спільну мову з опонентом. Всі обіцянки, дані в цей період, повинні бути виконані, інакше почнеться період важких з’ясувань відносин, розладів і втрати довіри.

Необхідно приділяти максимум уваги сфері комунікацій, тому що це період помилок,  втрати інформації, документів, посилок, взагалі зростає можливість загубитися і самим людям. Також в цей період на контрасті з розгубленістю і плутаниною зросте бажання давати поради, навчати, передавати свій досвід. Активізуються вчителя, тренери, коучі.

З’явиться велике прагнення до подорожей, отримання нових знань, до розширення горизонтів. Все це ні добре, ні погано. Потрібно не помилитися, взяти з безлічі відбувається своє індивідуальне й унікальне раціональне зерно, яке може лежати зовсім в інших сферах життя.

Серединною точкою – 3 ЧЕРВНЯ 2021 року

Серединні точки дають нам максимальну свободу, ми можемо творити, що хочемо. Контроль відсутній, але є повна непередбачуваність.

Це дні випадку, «подарунків долі», і вони можуть бути різними. Серединна точка – це точка занулення, штилю, здобуття свободи й рівноваги.

СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ 10 ЧЕРВНЯ 2021 року

Точка затемнення в Близнюках знаходиться в з’єднанні з ретроградним Меркурієм (що керує цим знаком), так що основні його теми: спілкування, навчання, переговори, поїздки, документи, зв’язку зі студентами й молодими людьми. Це також спровокує плутанину, спотворення сприйняття.

Сонячне затемнення надасть максимальний вплив на представників мутабельних знаків Зодіаку, таких, як: Близнюки, Діва, Риби, Стрілець.

Сонячне затемнення в Стрільці може спровокувати кризу комунікацій, спілкування, звичної логіки й аналітичного мислення. Багатьом доведеться переосмислювати свої погляди на ці речі, міняти орієнтири та цілі, встановлювати заново пріоритети.

Близнюки, як швидкий, гнучкий комунікатор, зіткнувшись з «віссю катастроф», зможе дарувати нову парадигму спілкування. Постане питання про те, за якими принципами буде влаштована людська логіка і мислення далі. Все це торкнеться як світової політики в цілому, так і кожної окремої людини, чия доля, уроки, цілі даної карми коридору є в персональному гороскопі.

Але, ретроградність Меркурія не дасть цілісно, ​​вірно, без спотворень, підкріплених емоціями, сприйняти всю картину змін.

ЯДРО КОРИДОРУ затемнення 26.05-10.06.2021

Між затемненнями відбуваються неминучі події життя, наше життя набуває фатальний відтінок. І, якщо в інший час ми відстоюємо нашу позицію «свободи вибору», то в коридорі затемнення фактор фатальності збільшується, і життя набуває Доленосного впливу.

Може трапитися як погане, так і хороше. Найчастіше йде те, що віджило, вичерпало свій сенс. Затемнення збільшують силу впливу на реальність, і кожне рішення, прийняте нами в цей проміжок часу, неодмінно надасть потужний вплив на наше майбутнє.

Фактор важливості подій в цей час збільшується в кілька разів, тому в «коридорі затемнень» необхідно пильно стежити за тим, що відбувається, спостерігати свій внутрішній ритм і прислухатися до відчуттів. Більше довіряйте своїй інтуїції й не забувайте про внутрішній голос. Перш ніж прийняти якесь рішення або взятися за нову справу, добре подумайте – що ви залучите у своє життя? Наскільки вам це потрібно? Не поспішайте, слухайте себе і добре зважте всі «за» і «проти». Робіть тільки те, в чому ви впевнені. Адже події, які трапилися в «коридорі» не можна змінити!

Завжди потрібно пам’ятати, що в коридорі затемнень вас обов’язково будуть провокувати на негативні вчинки, щоб закласти для вас руйнівний цикл на 18,5 років.

У ЦІ ДНІ Важливо пам’ятати:

1. Не можна говорити про будь-кого погано;

2. Не можна дратуватися, бажати зла комусь;

3. Будь-які образи можуть спровокувати прокляття;

4. Слід уникати будь-якого виду насильства: словесного, психологічного, фізичного.

У ЦІ ДНІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ:

1. Щось пожертвувати, подарувати, зробити безкорисливий вчинок;

2. Позбутися від старих, зіпсованих речей;

3. Подарувати собі подарунок, який ви давно хотіли, але не наважувалися через його вартості, купити щось потрібне, практичне, нове і дороге як і ціною (при цьому дійте розумно і в міру);

4. Записати свої плани, нехай вони закріпляться в матерії – на папері, в малюнку (Мандала), в талісман і т.п. Використовуйте золотий, жовтий і зелений кольори;

5. Подякувати Всесвіт, за те, що у нас є, дякувати за те, що ми прожили, за той досвід, який присутній в нашому житті.

6. Озирнутись, згадати людей, які витратили час, щоб допомогти й підтримати вас. Ваші батьки, вчителі, наставники. Варто подякувати Всесвіт і тих людей за це;

7. Випромінювати любов, прощати всі образи, допомагати близьким людям, годувати птахів і бездомних тварин.

8. Дозволити собі бути щасливими! Впустити у своє життя Сонце!

 

You cannot copy content of this page