fbpx

Періоди можливостей та змін у житті. Які таємні знання містить ваш особистий гороскоп

Якщо ви новачок у астрології, ви можете подумати, що ваш знак Сонця розповість всю історію. Але навіть незважаючи на те, що це зазвичай розглядається як ваш основний знак зодіаку, він не розкриває всього про вашу особистість.

Для цього вам потрібно прочитати повну карту народження. Астрологічна карта, яку також називають картою народження або натальною картою, технічно є знімком положення планет у день вашого народження. Він містить потужну інформацію про типи енергій, яким ви були піддані в момент свого народження. На особистому рівні це також говорить про ваші сильні та слабкі сторони, можливості для зростання та найкращі (і найгірші) часи для великих змін у житті.

Чому так важливо знати свою карту народження

Загальне переконання щодо карт народження полягає в тому, що вони схожі на гороскопи, але індивідуальні. Отже, хоча читання вашого щоденного, тижневого, місячного та навіть річного гороскопу може стати вказівкою, читання вашої натальної карти означає отримання цілеспрямованого та гіперперсоналізованого напряму для вашого життя.

Аналізуючи карту народження, астрологи використовують багато методів, щоб з’ясувати, як людина унікально втілює вібрацію своєї загальної карти народження. Планети рідко стоять окремо. Вони або стикаються, або гармоніюють один з одним, і ці зв’язки сильно забарвлять те, як хтось ставиться до свого знаку Сонця.

Оскільки в астрології існує десять планет і дванадцять знаків зодіаку, комбінації енергій нескінченні, тому важливо визначити, яка комбінація є вашою за картою народження. Коли ви зрозумієте внутрішню роботу вашої діаграми, вам не доведеться любити те, що ви знайдете — свідомо чи несвідомо кожен вирішує позитивно чи негативно реагувати на свою окрему діаграму.

Що представляє кожна планета у вашій карті народження

Розуміння карти народження може відкрити всередині вас цілий новий всесвіт. Кожна з десяти головних планет Сонячної системи також знайдеться на вашій карті, і кожна з них представляє іншу частину вас.

 • Ваш знак Сонця пов’язаний із вашим почуттям себе, яке говорить про вашу ідентичність і світло, яке ви прийшли сіяти світу.
 • Ваш знак Місяця пов’язаний з вашими емоціями, які є частиною вашої особистості, яка проявляється лише приватно та за зачиненими дверима.
 • Ваш знак Меркурія відображає ваш процес мислення, а також те, як ви спілкуєтесь із зовнішнім світом.
 • Ваш знак Венери говорить про те, як ви приваблюєте те, що хочете, а також про те, що (і хто) вам подобається або не подобається.
 • Ваш знак Марса говорить про те, як ви виражаєте свої амбіції та прагнете до того, чого хочете.
 • Ваш знак Юпітера відображає вашу філософію життя, а також те, як ви залучаєте удачу та достаток.
 • Ваш знак Сатурна говорить про ваше почуття відповідальності, а також про сферу життя, в якій ви станете господарем.
 • Ваш знак Урана вказує на ваш розумовий блиск, а також на сферу життя, в якій ви прагнете свободи.
 • Ваш знак Нептуна говорить про ваш смак у музиці та мистецтві, а також про сліпі зони, з якими ви можете зіткнутися.
 • Ваш знак Плутона говорить про еволюцію вашої душі, а також про те, як ви трансформуєтесь у цьому житті.

На що дивиться астролог, читаючи карту народження

Отже, ви ввели дату, час і місце народження в калькулятор натальної карти народження й отримали результат — що тепер? Складаючи свою натальну карту, ви побачите коло з багатьма різними символами та лініями. Оскільки астрологічні додатки та веб-сайти залежать від спеціалізованих алгоритмів, їхнє комп’ютерне розуміння є дуже загальним.

Незважаючи на те, що ці високотехнологічні та часто безкоштовні варіанти забезпечують гарне загальне уявлення про кожну частину карти, вони втрачають глибше занурення в планетні зв’язки в карті народження. Отже, на що звертає увагу астролог, читаючи карту народження? Нижче наведено деякі з ключових елементів:

Два великі знаки: Сонце і Місяць

 • У якому з дванадцяти знаків зодіаку і в якому з дванадцяти будинків знаходиться кожна планета
 • Візерунок або фігура, утворена планетами
 • Загальний елементний склад: вогонь, вода, земля та повітря
 • Загальна якість: кардинальна, фіксована та змінювана композиція діаграми
 • Які планети найсильніші, а які слабкі
 • Які планети знаходяться в гармонії одна з одною, а які конфліктують одна з одною
 • Що ваша карта народження може розповісти вам про ваше майбутнє

Пам’ятайте, що майбутнє ще не відбулося. Астрологія — це не стільки метод конкретного ворожіння, скільки мова енергії. Передбачення вашого короткострокового майбутнього працює подібно до прогнозу погоди — певні дні та тижні виглядатимуть чудово для того, щоб зробити великі кроки та самоствердитися. Інші кращі, щоб триматися стримано.

Прогнозування вашого довгострокового майбутнього за допомогою натальної карти може бути повчальним досвідом, оскільки ваша карта народження не є статичною — вона навчається та розвивається разом з вами. Перенесення діаграми на поточний момент допомагає астрологам побачити, що може закінчитися, початися, змінитися або розвиватися протягом багатьох років.

Хоча астрологія не може точно передбачити, що станеться, вона може передбачити періоди можливостей, великі емоційні зміни, а також те, які будуть найуспішніші та найважчі періоди вашого життя. Одне можна сказати напевно: після повного ознайомлення з картою народження ви ніколи більше не читатимете свій гороскоп так само.

You cannot copy content of this page