fbpx

Підйом Риб, досвід Водоліїв і турботи Дів: детальний гороскоп на 27 вересня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНИ – поставтеся критично до порад оточуючих: можливо, те, до чого вони вас схиляють, потрібно виключно їм самим, а вашим планам тільки заважає. При будь-якому розкладі зберігайте віру в свої сили!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – корисною виявиться зміна обстановки і сфери діяльності. Налаштуйтеся на гарне і женіть геть похмурі думки. Якщо є можливість – проведіть цей день на природі.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – Перед деякими відкриються перспективи співпраці з новими партнерами. Як ніколи до речі доведеться ваше вміння організовувати оточуючих на потрібні вам дії. Поїздки цього дня потрібно продумати до дрібниць.

РАКИ

РАКАМ – день сприятливий для помірного фізичного навантаження, танців, в той час як великі покупки і важливі заходи краще відкласти. Добре приймати вітаміни, мінеральні добавки: все відмінно засвоїться.

ЛЕВИ

ЛЕВІВ – чекають зустрічі, що несуть особливий сенс. День відзначений як позитивними, так і руйнівними тенденції: все залежить від того, на чому ви зосередитеся. Користуйтеся нагодою зміцнити свій бюджет.

ДІВИ

У ДІВ цей день пройде в турботах, далеких від роботи. Для багатьох це день заглибленості у внутрішнє життя, причому тонка робота над собою не забариться позначитися на фізичному плані. Зацікавлені особи вас підтримають.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, відмінний день для реклами, просування на ринку своїх ідей і нових товарів. Деяких бажання потрясти уяву оточуючих підштовхне до нерозумних дій. Заохочуйте в дітях інтерес до історії роду.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – добре починати новий інформаційний цикл. Все, чого ви навчитеся в ці дні, розширить ваші можливості – навіть якщо безпосередньо це ніяк не пов’язано з вашою роботою.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – належить відстоювати свої інтереси в колі сім’ї. Спілкування з близькими по духу людьми наповнить енергією і свіжими ідеями. Можлива реалізація недавніх задумів про розширення сфери діяльності.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, щоб, укладаючи угоди, слід бути особливо уважними. Про вас дізнаються все більше людей, і це накладає на вас певну відповідальність. Зірки попереджають, що з оформленням важливих паперів краще почекати.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, гарний час для передачі досвіду, накопичених знань. Наступив період сприятливий для зміни роду діяльності. Постарайтеся більше часу провести з коханою людиною.

РИБИ

РИБАМ – відчують емоційний підйом. На роботі реально звернути ситуацію собі на користь. Не шкодуйте часу і грошей, якщо замість можете отримати інформацію, здатну відкрити перед вами нові горизонти.

You cannot copy content of this page