fbpx
Цей день Гороскоп Підказки кожному знаку зодіаку на жовтень 2023 року

Підказки кожному знаку зодіаку на жовтень 2023 року

Жовтень 2023 року принесе легшу енергію, оскільки Венера у Леві нарешті виплутається з ретро петлі та перейде до Діви, допомагаючи всім почуватися заземленішими та будувати плани на життя.

Чим зайнятися насамперед? Нинішній жовтень присвячений трансформації, посиленій Сезоном затемнень, і допоможе вам використати знання, отримані протягом ретроградного сезону, щоб взятися за те, що ви хочете створити у цьому житті. Новий цикл затемнень розпочався у квітні 2023 року в Овні та Терезах, коли вам була надана?

Можливість подивитись майбутні події. Хоча попередній цикл Тельця та Скорпіона все ще добігає кінця, жовтень 2023 року є часом, коли можна взяти те, чого навчилися з квітня, і застосувати це на новому етапі життя. У квітні 2023 року сонячне затемнення в Молодий місяць в Овні допомогло розпалити вогонь незалежності, коли зірки закликали зосередитися на собі та своїх бажаннях.

Оскільки у жовтні 2023 року відбудеться сонячне затемнення Молодика у Терезах, нас попросять реалізувати те, що ми дізналися за минулі півроку про свої стосунки з іншими.

Овен і Терези допоможуть збалансувати вісь «я» та «ми», даючи нам практикувати захист себе, одночасно підтримуючи важливі міжособистісні стосунки. Сонячне затемнення Молодика у Терезах у жовтні 2023 року – це шанс заглянути в майбутнє, заявити про те, що для вас найважливіше, і знайти більший баланс у своєму житті.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ У ЖОВТНІ 2023

Овен

Подумайте про те, які зміни ви хочете внести у свої стосунки та романтичне життя. Під час сонячного затемнення Молодий місяць у Терезах. висвітлить цей аспект вашого життя.

Афірмація місяця: “Я приймаю зміни у своїх романтичних відносинах, які відповідають моєму зростанню особистості, оскільки я поважаю свою гідність”.

Телець

Впровадьте нові корисні звички та ритуали, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах підкреслює ваш сектор благополуччя та розпорядку дня.

Афірмація місяця: “Я дбаю про своє духовне благополуччя, виділяючи час для розміщення пріоритетів у своїх особистих потребах”.

Близнюки

Сонячне затемнення та Молодик у Терезах торкнеться вашого сектору творчості та самовираження.

Афірмація місяця: “Я звільняюсь у своєму житті більше місця для того, що дійсно приносить задоволення і радість”.

Рак

Подумайте про те, які позитивні зміни вам необхідно внести до свого будинку чи сім’ї, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах висвітлює цю область вашого життя.

Афірмація місяця: “Я вношу позитивні зміни до свого дому і впевнено, спокійно дивлюся у майбутнє”.

Лев

Подумайте про те, як дипломатично завершити відносини, які стали для вас тягарем, оскільки Сонячне затемнення і Молодий місяць у Терезах активізує ваш сектор спілкування.

Афірмація місяця: “Я поважаю себе і всіх, хто мене оточує, а моє коло спілкування відповідає мені взаємністю”.

Діва

Зосередьтеся на створенні довгострокового фінансового добробуту. оскільки сонячне затемнення і Молодик у Терезах керує цією областю вашого життя.

Афірмація місяця: “Я магніт для багатства та достатку”.

Терези

Прислухайтеся до глибоких змін, які відбуваються навколо вас, і дайте собі можливість змінитися! Сонячне затемнення і Молодий місяць у Терезах торкнеться вашого самовідчуття і ваших переконань про самих себе.

Афірмація місяця: “Я приймаю особисту еволюцію в собі і даю розквітати своїй душі”.

Скорпіон

Дозвольте собі думати і мріяти про майбутнє, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах висуває на перший план теми, пов’язані з вашими мріями та інтуїцією.

Афірмація місяця: “Натхнена своїм майбутнім і звільняюся від усього, що утримувало мене від мого божественного права обирати”.

Стрілець

Прийміть позитивну енергію оточуючих вас людей, оскільки сонячне затемнення і Молодий місяць у Терезах керує вашим колом спілкування, цілями та надіями на майбутнє.

Афірмація місяця: “Мене оточують цілющі та надихаючі зв’язки, оскільки я знаходжу час для розвитку важливих відносин”.

Козеріг

Зосередьтеся на побудові балансу між роботою та самореалізацією, оскільки сонячне затемнення та Молодий місяць у Терезах керує вашими професійними устремліннями.

Афірмація місяця: “Я усвідомлюю баланс між своїм професійним та особистим життям і зосереджуюсь на створенні гармонії всередині кожної з них”.

Водолій

Сонячне затемнення та Молодий місяць у Терезах керує вашим сектором достатку та удачі, допомагаючи вам використовувати нові можливості та зарядитися енергією для пригод.

Афірмація місяця: “Я готова до нового і відкрита для отримання божественного керівництва від Всесвіту, щоб почати новий розділ”.

Риби

Піддайтеся силі трансформації близькості, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах активує теми, пов’язані з вашими найближчими відносинами та змінами.

Афірмація місяця: “Я відкрита для перетворюючої близькості, оскільки захищаю свої потреби і залишаю місце для довіри”.

Related Post

Таро-прогноз на тиждень з 28 серпня по 3 вересня 2023 року для кожного знака зодіакуТаро-прогноз на тиждень з 28 серпня по 3 вересня 2023 року для кожного знака зодіаку

Настає зміна сезонів, а значить, настає час адаптуватися до осіннього періоду. Завершити літо на хвилі позитиву і залучити удачу на початку вересня 2023 року допоможе точний Таро-прогноз. Передбачення, виконані за

Гороскоп на 11 травня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 11 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 травня 2022 року Овен. Сконцентруйте основну увагу на професійній та колективній діяльності. Успішні комерційні операції, переговори та починання. Сприятливе відвідування салонів краси. Гороскоп на 11 травня 2022

“Біла” смуга починається у двох знаків Зодіаку: на кого чекають нові можливості“Біла” смуга починається у двох знаків Зодіаку: на кого чекають нові можливості

Народжені під цими знаками жінки отримають шанс здійснити свої мрії. Астрологи назвали знаки Зодіаку, представниці яких будуть особливо успішними наступного тижня, у період з 29 травня до 4 червня включно.