fbpx

Підказки кожному знаку зодіаку на жовтень 2023 року

Жовтень 2023 року принесе легшу енергію, оскільки Венера у Леві нарешті виплутається з ретро петлі та перейде до Діви, допомагаючи всім почуватися заземленішими та будувати плани на життя.

Чим зайнятися насамперед? Нинішній жовтень присвячений трансформації, посиленій Сезоном затемнень, і допоможе вам використати знання, отримані протягом ретроградного сезону, щоб взятися за те, що ви хочете створити у цьому житті. Новий цикл затемнень розпочався у квітні 2023 року в Овні та Терезах, коли вам була надана?

Можливість подивитись майбутні події. Хоча попередній цикл Тельця та Скорпіона все ще добігає кінця, жовтень 2023 року є часом, коли можна взяти те, чого навчилися з квітня, і застосувати це на новому етапі життя. У квітні 2023 року сонячне затемнення в Молодий місяць в Овні допомогло розпалити вогонь незалежності, коли зірки закликали зосередитися на собі та своїх бажаннях.

Оскільки у жовтні 2023 року відбудеться сонячне затемнення Молодика у Терезах, нас попросять реалізувати те, що ми дізналися за минулі півроку про свої стосунки з іншими.

Овен і Терези допоможуть збалансувати вісь «я» та «ми», даючи нам практикувати захист себе, одночасно підтримуючи важливі міжособистісні стосунки. Сонячне затемнення Молодика у Терезах у жовтні 2023 року – це шанс заглянути в майбутнє, заявити про те, що для вас найважливіше, і знайти більший баланс у своєму житті.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ЗНАКАМ ЗОДІАКУ У ЖОВТНІ 2023

Овен

Подумайте про те, які зміни ви хочете внести у свої стосунки та романтичне життя. Під час сонячного затемнення Молодий місяць у Терезах. висвітлить цей аспект вашого життя.

Афірмація місяця: “Я приймаю зміни у своїх романтичних відносинах, які відповідають моєму зростанню особистості, оскільки я поважаю свою гідність”.

Телець

Впровадьте нові корисні звички та ритуали, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах підкреслює ваш сектор благополуччя та розпорядку дня.

Афірмація місяця: “Я дбаю про своє духовне благополуччя, виділяючи час для розміщення пріоритетів у своїх особистих потребах”.

Близнюки

Сонячне затемнення та Молодик у Терезах торкнеться вашого сектору творчості та самовираження.

Афірмація місяця: “Я звільняюсь у своєму житті більше місця для того, що дійсно приносить задоволення і радість”.

Рак

Подумайте про те, які позитивні зміни вам необхідно внести до свого будинку чи сім’ї, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах висвітлює цю область вашого життя.

Афірмація місяця: “Я вношу позитивні зміни до свого дому і впевнено, спокійно дивлюся у майбутнє”.

Лев

Подумайте про те, як дипломатично завершити відносини, які стали для вас тягарем, оскільки Сонячне затемнення і Молодий місяць у Терезах активізує ваш сектор спілкування.

Афірмація місяця: “Я поважаю себе і всіх, хто мене оточує, а моє коло спілкування відповідає мені взаємністю”.

Діва

Зосередьтеся на створенні довгострокового фінансового добробуту. оскільки сонячне затемнення і Молодик у Терезах керує цією областю вашого життя.

Афірмація місяця: “Я магніт для багатства та достатку”.

Терези

Прислухайтеся до глибоких змін, які відбуваються навколо вас, і дайте собі можливість змінитися! Сонячне затемнення і Молодий місяць у Терезах торкнеться вашого самовідчуття і ваших переконань про самих себе.

Афірмація місяця: “Я приймаю особисту еволюцію в собі і даю розквітати своїй душі”.

Скорпіон

Дозвольте собі думати і мріяти про майбутнє, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах висуває на перший план теми, пов’язані з вашими мріями та інтуїцією.

Афірмація місяця: “Натхнена своїм майбутнім і звільняюся від усього, що утримувало мене від мого божественного права обирати”.

Стрілець

Прийміть позитивну енергію оточуючих вас людей, оскільки сонячне затемнення і Молодий місяць у Терезах керує вашим колом спілкування, цілями та надіями на майбутнє.

Афірмація місяця: “Мене оточують цілющі та надихаючі зв’язки, оскільки я знаходжу час для розвитку важливих відносин”.

Козеріг

Зосередьтеся на побудові балансу між роботою та самореалізацією, оскільки сонячне затемнення та Молодий місяць у Терезах керує вашими професійними устремліннями.

Афірмація місяця: “Я усвідомлюю баланс між своїм професійним та особистим життям і зосереджуюсь на створенні гармонії всередині кожної з них”.

Водолій

Сонячне затемнення та Молодий місяць у Терезах керує вашим сектором достатку та удачі, допомагаючи вам використовувати нові можливості та зарядитися енергією для пригод.

Афірмація місяця: “Я готова до нового і відкрита для отримання божественного керівництва від Всесвіту, щоб почати новий розділ”.

Риби

Піддайтеся силі трансформації близькості, оскільки сонячне затемнення Молодика у Терезах активує теми, пов’язані з вашими найближчими відносинами та змінами.

Афірмація місяця: “Я відкрита для перетворюючої близькості, оскільки захищаю свої потреби і залишаю місце для довіри”.

You cannot copy content of this page