fbpx
Перейти до вмісту

Після 10 жовтня доленосні підсумки для знаків зодіаку: прогноз

9 жовтня 2022 – Повний місяць в Овні у поєднанні з Хіроном, на вершині гармонійної конфігурації Марса з Сатурном. Сонце потрапляє з цими планетами у великий трін. У цей час, під впливом Марса, які керує Овном, багато хто буде схильний здійснювати імпульсивні вчинки. Зірки радять зараз трохи стримати свою активність, не лізти на рожон.

Хоча через те, що Сонце і Місяць перебувають у гармонійних конфігураціях, особливих неприємностей необдумані дії не повинні принести. Якщо ви виявите активність у справах, ці аспекти можуть принести успіх у професійній сфері. Через енергію Повного місяця багато хто зможе реалізувати свої плани, отримати плоди своїх зусиль. Багатьом у цей час можуть надходити хороші пропозиції щодо роботи. Можливе підвищення по службі та інші позитивні зміни.

Місяць у поєднанні з Хіроном готує парадоксальні ситуації. Попри те, що справи у багатьох йдуть добре, посилиться занепокоєння та виникне відчуття незадоволеності. Можливо, з’явиться бажання змінити місце проживання чи радикально змінити спосіб життя. Багатьох зараз дратуватимуть оточуючі жінки.

Можливо, через невпевненість ви будете занадто квапливими у справах. Краще не поспішайте, а вирішуйте проблеми в міру їхнього надходження. Емоції тим часом можуть захльостувати вас. Краще спрямуйте їх у творчість, але не вступайте у конфлікти. У повню ви можете бачити результат своїх дій, вжитих у попередні два тижні зростаючого Місяця.

Це сприятливий час для того, щоб оцінити, чого ви досягли. На спадному Місяці ви підведете межу під певним етапом свого життя. Які результати принесе повний місяць 9 жовтня 2022 року знакам зодіаку.

Овни

Ви зараз могли багато чого досягти у всьому, де могла знадобитися ваша ініціатива та лідерські якості. Продовжуйте розвивати бізнес та ставити спортивні рекорди.

Тельці

Ви можете досягти серйозних результатів у мистецтві. Терміново займіться живописом, поезією чи музикою, якщо ще не поринули у творчий процес із головою.

Близнюки

Ви можете досягти покращення відносин з друзями або досягнень у науковій роботі. Головне не озиратися на оточуючих, а діяти оригінально та творчо.

Раки

Ви багато зробили для того, щоб здобути авторитет на роботі. Зараз на вас чекає кар’єрне зростання.

Леви

Ви багато вчилися, читали та думали про сенс життя. Зараз ви можете оформити свої думки у наукову чи літературну працю. Або почнете оформляти документи.

Діви

Це гарний час для кредитування та інвестицій. Продовжуйте розвивати бізнес та отримувати дивіденди. Ви добре попрацювали, були акуратні та пунктуальні. Зараз настав час подбати про здоров’я.

Терези

Успіх супроводжуватиме вас у партнерських відносинах, особливо якщо ви докладали зусиль, щоб їх побудувати. Це сприятливий час для підписання договорів та підписання контрактів.

Скорпіони

Ви добре попрацювали, були акуратні та пунктуальні. Зараз настав час подбати про здоров’я.

Стрільці

У цей час ви могли багато досягти у творчості. Зараз настав час насолоджуватися визнанням та оплесками.

Козероги

Якщо ви намагалися налагодити стосунки в сім’ї, зараз ви отримуватимете від гармонії в будинку. Це підходящий період для того, щоб упорядкувати побут та змінити інтер’єр.

Водолії

У цей час ви могли розширити своє коло спілкування, закінчити курси, розпочати блог. Результативними, швидше за все, виявились і ваші поїздки. У цей час на вас чекає ще більше нових знайомств.

Риби

Цей період сприятливий у тому, щоб пожинати матеріальні плоди. Ви могли отримати підвищення зарплати, премію або знайти підробіток. Дійте у тому ж напрямі!