fbpx

Після 17 липня місячні вузли змінюють знаки. Прогноз для кожного знаку зодіаку

Переміщення Північного Вузла до Овна, а Південного – до Терези відбудеться 17 липня 2023р. Воно може вплинути на наше життя і принести з собою нові можливості. Знак Зодіаку, в якому знаходиться Північний Вузол, вказує напрямок, в якому ми повинні розвиватися у відповідності до своєї карми.

Кармічні завдання, що стоять перед нами у наступні 1,5 роки, також допоможуть нам розкрити свій характер. Ми можемо виявити нові сторони своєї особистості, навіть ті, які раніше невідомі. Це може відкрити нові можливості для зростання та самоусвідомлення. Кармічні завдання, які мають пройти, мають глибинний сенс і мету.

При розумінні та прийнятті цих завдань, можна використовувати цей період для розвитку та вдосконалення. Але в залежності від вашого Знаку Зодіаку, кармічні завдання відрізнятимуться.

Кармічні завдання знаків зодіаку на 1,5 роки

Овни

Ваше кармічне завдання на 1,5 року, починаючи з 17 липня 2023 року, полягає у самовираженні, активному прояві себе у зовнішньому світі, розкритті своєї індивідуальності та рішучих діях.

Тельці

Вам у найближчі 1,5 року, щоб виконати своє кармічне завдання, доведеться глибоко поринути у свій внутрішній світ та розібратися з психологічними проблемами. Щоб впоратися з цим завданням на відмінно, найкраще звернутися за допомогою до психотерапевта.

Близнюки

Ваша кармічна задача на 1,5 роки, починаючи з 17 липня 2023 року, полягає в тому, щоб налагодити стосунки зі своїми друзями.

Раки

Щоб виконати своє кармічне завдання, вам доведеться активно проявляти себе у професійній сфері. Це сприятливий період, щоб зайнятися своєю кар’єрою.

Леви

У цей час вам потрібно займатися самоосвітою та саморозвитком. Ваша кармічна задача полягає в тому, щоб навчати та вчитися, замислюватися над світоглядними питаннями, розширювати свої горизонти.

Діви

Ваша кармічна задача на 1,5 роки, починаючи з 17 липня 2023 року, полягає в тому, щоб збільшити ваші фінансові можливості.

Терези

Щоб виконати кармічне завдання, вам у цей період потрібно вибудовувати партнерські стосунки.

Скорпіони

Ваша кармічна задача полягає в тому, щоб навчитися сумлінно виконувати свої рутинні щоденні обов’язки.

Стрільці

Ваша кармічна задача на 1,5 року, починаючи з 17 липня 2023 року, полягає в тому, щоб налагодити стосунки зі своїми дітьми.

Козероги

У цей період вам більше доведеться займатися сім’єю і будинком. Це і буде зараховано долею як виконання кармічного завдання.

Водолії

Ваше кармічне завдання на цей період – більше спілкуватися з людьми, які вас оточують.

Риби

Щоб виконати кармічне завдання, потрібно навчитися заробляти більше грошей.

You cannot copy content of this page