fbpx
Перейти до вмісту

Після 19 листопада для знаків зодіаку будуть зміни! Дізнайтесь, чого побоюватися особисто вам і як обійти неприємності

  • від

Планета ілюзій та обманів Нептун стає стаціонарною після 19 листопада 2021 року. У цей час ви можете ідеалізувати партнера і дивитися на ситуацію крізь рожеві окуляри.

Овни

У вас особливо високий ризик нарватися в другій половині листопада 2021 року на обман і шахрайство. Кохана людина може вас обдурити або зрадити вам. У відносинах буде багато ілюзій та невизначеності. Намагайтеся більше часу проводити на природі, слухати музику та мріяти.

Образне мислення тим часом особливо яскраве. Езотерика, психологія, медитації – це те, чим вам зараз слід займатися.

Тельці

В цей час вас можуть обдурити друзі, батьки чоловіка або дружини, прийомна дитина або родич. В організації, в якій ви перебуваєте, може виникнути плутанина. Дружня вечірка через надлишок напоїв може сумно закінчитися. Ви можете зіткнутися з шахрайством в інтернеті або засмутитися через те, що не отримали державної дотації.

Близнюки

Близнюки на Вас можуть чекати проблеми на роботі. Вас можуть обманювати та підставляти колеги. Ви можете втратити репутацію через підступи таємних ворогів або поваги начальства. З здобуттям нової посади може виникнути невизначеність.

Раки

Перехід Нептуна до стаціонарного стану призведе до того, що ви можете потрапити потрапити під вплив лжевчителя. Намагайтеся сліпо не слідувати жодним ідеям, які вам спробують навіяти. Також ви можете стати жертвою якогось фанатизму або виявляти його по відношенню до оточуючих.

Леви

У листопаді ви можете втратити велику суму грошей через обман чи шахрайство. Обов’язково уважно читайте фінансові документи, перш ніж їх підписувати. Обманом вас можуть позбавити спадщини, а ваш партнер може зрадити.

Діви

У цей час вам може зрадити кохана людина або зрадити партнер бізнесу. Ви можете втратити гроші через нечесну угоду або укласти невигідний договір, тому що його умови залишаться неясними. Вас може обдурити компаньйон або ви можете зіткнутися з невизначеністю в особистих стосунках. Суд може винести вам несправедливий вирок, а журі нечесно оцінити ваш виступ.

Терези

Ви ризикуєте зіткнутися з проблемами на роботі через неправильно оформлені документи або їх втрати. Вас може підбивати оргтехніка, плітки чи обман колег. Також ви ризикуєте потрапити на прийом до лікаря або цілителя, який може виявитися шахраєм. Не виключено, що вам нададуть неправильний діагноз або призначать неправильне лікування.

Скорпіони

Вас може обдурити кохана людина чи дитина. Не виключено, що ви не зможете правильно оцінити ситуацію в грі і втратите велику суму грошей.

Стрільці

Через стаціонарний Нептун вас може обдурити родич або ріелтор. При продажі або купівлі квартири є ризик втратити гроші або житло.

Козоріг

Ви можете втратити квиток на поїзд або у вас можуть викрасти автомобіль. Будьте обачні.

Водолії

У листопаді ви ризикуєте втратити гроші через крадіжки, обман або шахрайство. Уважно рахуйте здачу навіть у таксі.

Риби

У цей час ви відчуватимете себе втраченими і не знатимете, чого ви хочете від себе та від життя. Ви стикатиметеся з плутаниною у всьому, що стосується вашого самовираження. Не виключено, що вам важко визначитися з іміджем.