fbpx

Після 24 листопада бажання почнуть збуватися у Знаків Зодіаку! Кому допоможе Меркурій?

C 24 ЛИСТОПАДА МЕРКУРІЙ У СТРІЛЬЦІ. ПРОГНОЗ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

24 листопада 2021 року Меркурій перейде до Стрільця. У цей час багатьом захочеться поміркувати про високе. Нас відвідуватимуть грандіозні ідеї та бажання вирушити за кордон. Багато хто спілкуватиметься з іноземцями, укладатиме угоди із закордонними партнерами та отримуватиме додаткову освіту.

Овни

Меркурій у Стрільці подарує вам багато спілкування, далеких поїздок та можливостей у сфері освіти. Ви можете відчути себе обраними або усвідомити свою місію. Вам захочеться здобути ще один диплом або з’їздити на море. Також ви можете успішно зайнятися бізнесом або режисурою.

Тельці

В цей час ви можете отримати можливість розпоряджатися чужими грошима, влаштуватися на роботу в банк або завести коханця. Також ви можете працювати з фінансовими документами, зайнятися йогою або написати детектив, який стане бестселером.

Близнюки

В останні дні листопада 2021 року ви можете зіткнутися з тим, що вам доведеться багато співпрацювати з іншими людьми, шукати партнерів, а також боротися за рівність і справедливість. Ви можете отримати новину від своєї коханої людини, укласти шлюб чи угоду. Також з’явиться можливість взяти участь у диспуті або примирити ворогуючі сторони.

Раки

Цього місяця ви займатиметеся роботою, здоров’ям, наведенням порядку та документами. Ви можете найняти помічницю по будинку або завести домашню тварину. Це слушний час для того, щоб придбати інвентар або побутову техніку.

Леви

У листопаді ви будете розважатись, багато гуляти, спілкуватися на творчі теми, писати статті та книги. Вам потрібно публікуватися в інтернеті, займатися рекламою та просувати свої проекти. У вас може з’явитись цікаве хобі.

Діви

Зараз ви можете зайнятися торгівлею продуктами харчування, сріблом, посудом або іншим домашнім начинням. У вас виявляться здатності викладати свої ідеї цікаво та просто. Вдома ви легко зможете вирішувати складні проблеми, вивчати іноземні мови та виявляти почуття такту у спілкуванні з родичами. Ви зможете розумно організувати свій побут або успішно працювати вдома.

Терези

Це чудовий час для того, щоб налагодити стосунки з родичами, поспілкуватися з сусідами, написати статтю чи книгу. Ви можете зайнятися документацією, відвідати лікаря, купити велосипед чи телефон.

Скорпіони

У цей час майже всі ваші думки будуть зайняті грошима та матеріальним добробутом. Ви зможете знайти більш оплачувану роботу, отримати гроші або знайти додаткові джерела доходу.

Стрільці

Наприкінці листопада ви думатимете про те, як змінити свою зовнішність або зайнятися самоосвітою. Це сприятливий час для того, щоб змінити зачіску або звернутися до стиліста.

Козороги

В останні дні місяця у вас загостриться інтуїція та зв’язок із підсвідомістю. Не виключено, що у вас прокинуться екстрасенсорні здібності та творче мислення. Вам захочеться поїхати до моря, залишитися на самоті або зайнятися благодійністю.

Водолії

Наприкінці цього місяця ви зможете відправитися в гори, відвідати планетарій, провести вечірку в компанії друзів або влаштуватися на закрите підприємство. Також у вас з’явиться можливість зайнятися науковою роботою, зробити відкриття чи прогноз.

Риби

У цей час на вас чекають професійні успіхи. Вас можуть підвищити на посаді, нагородити, виплатити вам бонуси, зробити вас акціонером компанії або познайомити з людиною, яка допоможе вам зробити кар’єру.

You cannot copy content of this page