fbpx

Після 6 жовтня у Знаків Зодіаку ЗМІНИ У ДОЛІ: розворот Плутона в Козорозі

З 27 квітня Плутон рухався назадній, а з кінця вересня і зовсім загальмував свій хід. Але з 6 числа він знову вирушив у дорогу, долаючи останні градуси Козорога.

Плутон – планета, яка відповідає за сили і події, на які ми не можемо вплинути. Що ж принесе активізація Плутона кожному із знаків зодіаку?

Овен

Овни відчують непереборне прагнення просуватися до своєї заповітної мети всіма доступними способами. Але не варто бути надмірно жорстокими і «йти по головах», інакше навіть при успішній реалізації мети можна залишитися без рідних та друзів.

Телець

Єдиним плюсом непростого для Тельця періоду можуть стати визнання на роботі і успішне завершення тяготи справ. А ось з боку рідних людей буде суцільна байдужість, що принесе чимало прикрощів.

Близнюки

Для Близнюків настає період пожинати плоди довгої і наполегливої ​​праці. Всі старання будуть нагороджені не тільки матеріально, а й морально, в сфері особистих відносин теж все буде радісним і безтурботним.

Рак

Ще ніколи Ракам не доводилося переживати такий подвійний і неоднозначний період, як зараз. Постійна необхідність вибору, сумніви і тривоги будуть супроводжувати весь період.

Лев

Першу половину місяця Левам доведеться трудитися не покладаючи рук, причому не тільки на роботі, але і на особистому фронті. Слід бути обережніше, таку пильність може призвести до повного витрачання емоційних ресурсів.

Діва

У розпал осені Дівам доведеться пережити справжній переворот усталеного світовідчуття. Колишні ідеали перестануть здаватися такими привабливими, але тимчасове засмучення зміниться появою нових райдужних бажань.

Терези

Незважаючи на складний і відповідальний період, що вимагає концентрації уваги, Терезів чекає визнання в самих різних сферах життя. І вдома, і на роботі їх слово і думка, нарешті, набуде вагу.

Скорпіон

Для Скорпіона наступить період розставань, причому мова йде не тільки про стосунки з людьми, які давно стали тягарем. Прийшла пора відмовитися і від багатьох цілей, які втратили колишню привабливість.

Стрілець

Дивно, але для Стрільця вплив Плутона буде тільки позитивним. Везти їм буде буквально у всьому, тому навколишні будуть називати представників цього знака Зодіаку «щасливчиками».

Козоріг

Козорогів цілком поглине прагнення отримати визнання в суспільстві. Жага влади – такий інстинкт пробудить в них Прямий Плутон. У будь-якій «битві» Козероги будуть лідерами.

Водолій

У Водолія намітяться сприятливі тенденції в багатьох життєвих сферах. Покровителем Водолія є Уран, який зможе нейтралізувати агресивну дію Плутона і подолати всі перешкоди.

Риби

Риби будуть повністю поглинені вирішенням фінансових питань, яких за останні місяці накопичилося дуже багато. Саме час навчитися грамотно розпоряджатися грошима і примножувати фінанси.

Related Post

Успіхи Стрільців, влада Риб та зустрічі у Близнюків: докладний гороскоп на 1 грудняУспіхи Стрільців, влада Риб та зустрічі у Близнюків: докладний гороскоп на 1 грудня

Астрологи розповіли, що варто чекати від цього дня ОВНИ ОВНАМ у цей час буде властива підвищена чутливість до того, що відбувається. Уникайте сьогодні натовпу, затхлих приміщень. Добре підбивати підсумки, роздавати

Гороскоп КОХАННЯ на 10 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 10 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 10 вересня 2021 року Овен В цей день вам буде сумно. Піддатися цьому настрою – приваблива перспектива, однак робити цього не варто. Тужливий вираз

“Потужний потік бажань” 3-и знаки зодіаку очікують щастя найближчими днями“Потужний потік бажань” 3-и знаки зодіаку очікують щастя найближчими днями

Представники цих сузір’їв з головою поринуть у вир удачі в другій половині жовтня Астрологи розповіли, які знаки зодіаку з головою поринуть у вир удачі вже цього тижня. Представників цих сузір’їв