fbpx

Після Молодого місяця 20 лютого на ці знаки зодіаку чекає великий успіх та доленосні зміни

20 лютого 2023 року – Молодий місяць у Рибах. Він відбувся у 2 градусі знака у поєднанні з Сатурном, що символізує межі, тривожність та розчарування. 2-м градусом Риб також управляє Сатурном. Тому не дивуйтеся, якщо в цей час відчуватимете страхи, невпевненість та інші негативні почуття.

20 ЛЮТОГО 2023: ВПЛИВ НЕПТУНА І САТУРНА

З’єднання Сонця з Місяцем завжди дає емоційну нестійкість і нервозність, а поєднання з Сатурном посилює ці тенденції. Через те, що світила перебувають у владі Нептуна, а Сатурн забирає надію, є ризик захлинутися тугою та смутком, якщо не контролювати емоції. Нептун схиляє до смутку, а Сатурн вкидає у депресії.

У цей час у вас може з’явитися відчуття, що потрібно кричати, щоби вижити. І це буде справді, так. Щоб пройти цей кармічний урок, потрібно розвивати у собі внутрішній стрижень. Це дозволить приймати виважені рішення, ефективно протистояти будь-яким труднощам, а також позбутися комплексу неповноцінності та почуття провини. У Молодий місяць зростає ймовірність помилки, тому важливо вчитися самоконтролю, плекати в собі внутрішнього критика і прагнути доводити почате до результату.

Можливе погіршення соціальної та політичної ситуації, оскільки Сатурн символізує політичне керівництво та реакційні сили, Сонце – влада, а Місяць – народ. Наступні за Повним Місяцем два тижні може спостерігатися ресурсний дефіцит та психологічний пресинг. Обмеження та тиск може стосуватися як звичайних людей, так і влади. У Місяць Меркурій перебуватиме у квадратурі з Ураном. Через це можливі неприємні несподіванки. Може виникнути відчуття, що все перевернулося з ніг на голову. У жодному разі зараз не потрібно розпочинати нових справ, але слід ставити цілі на найближчі два тижні.

У Місяць Меркурій перебуватиме у квадратурі з Ураном. Через це можливі неприємні несподіванки. Може виникнути відчуття, що все перевернулося з ніг на голову. У жодному разі зараз не потрібно розпочинати нових справ, але слід ставити цілі на найближчі два тижні.

Овни – Щоб досягти бажаного, вам найкраще ставити цілі, пов’язані з розвитком здібностей та талантів. Заплануйте написати розповідь, п’єсу чи картину.

Тельці – У цей час ваші цілі можуть стосуватися змін, громадської діяльності, а також всього незвичайного та оригінального. Наприклад, можна запланувати почати вивчати мови програмування.

Близнюки – У цей Молодий місяць вам краще всього ставити цілі, пов’язані з професійним розвитком і кар’єрними досягненнями.

Раки – У цей час ви можете запланувати поїздку або обрати навчальний заклад.

Леви – У Молодик вам бажано подумати про примноження капіталу та розширення бізнесу. Можна запланувати відвідування банку.

Діви – Поставте собі за мету знайти нових клієнтів або партнерів, підписати вигідний договір або укласти угоду.

Терези – Заплануйте показати себе з кращого боку перед вашими товаришами по роботі або пройти медичне обстеження.

Скорпіони – Ви можете ставити цілі, пов’язані з творчими проектами.

Стрільці – Усі ваші цілі мають бути пов’язані з сім’єю та будинком. Подумайте про те, як зробити ремонт чи перестановку у квартирі.

Козероги – Вам найлегше цього місяця буде досягти цілей, пов’язаних з навчанням, саморозвитком або письменством.

Водолії – Вам найкраще поставити фінансові цілі, щоб покращити свій матеріальний добробут.

Риби – Зараз ваші цілі повинні поставити собі за мету голосно заявити про себе у зовнішньому світі.

You cannot copy content of this page