fbpx

Плани Близнюків, увага Львів та активність Риб: докладний гороскоп з 23 по 29 травня

Астрологи передбачили, що очікується від цього тижня.

ОВНИ, період ідеально підходить як для вибудовування бізнесу, так і для роботи над собою, розкриття всіх потенційних можливостей. Добре, якщо ви готові взяти на себе відповідальність за нову ділянку роботи.

У ТЕЛЬЦІВ добрий час для досягнення більш вигідного становища у суспільстві, зміцнення ділових зв’язків. Зростає інтерес до людей, потреба у відкритому вираженні почуттів.

БЛИЗНЮКАМ доцільно навести лад у справах і думках, довести свої плани до відомих оточуючих. Буде здорово, якщо ви представите свою мету до найдрібніших деталей. Небажано кидати розпочате.

РАКИ, вас відвідає здорова думка про те, що було б непогано опанувати якісь нові навички. Якщо ви відкриєтеся зараз знанням в області, що вас приваблює, це стане початком нового етапу життя.

ЛЬВИ, вас залучатимуть подорожі, інші культури, відносини з іноземцями. Слід бути уважнішими до колег та їх порад. Погляд із боку здатний допомогти знайти потрібний напрямок.

У ДІВ може з’явитися бажання відійти від справ, особливо якщо ці справи суперечать вашому справжньому покликанню. Стане в нагоді самостійність у прийнятті рішень і вміння знаходити вірні стимули.

У ТЕРЕЗІВ успішно проходять зустрічі з впливовими людьми. Прояснюється будь-яка інформація, плани уточнюються, стають конкретнішими. Позитивний досвід принесе спілкування з батьками та іншими родичами.

СКОРПІОНАМ може поталанити у всьому, що стосується роботи з інформацією. Не лінуйтеся витратити час на досконале вивчення техніки та інструментів, з якими працюєте. Гарний період для наукових досліджень.

СТРІЛЬЦІ, настали хороші дні для того, щоб якомога повніше використовувати напрацювання минулого. Ваші захоплення при розумному підході можуть принести прибуток. У деяких вистачить сил вплинути на перебіг подій.

У КОЗЕРОГОВ період пов’язані з очищенням духу, перетворенням на тілесному рівні. На терені індивідуального розвитку можливе здобуття цінних знань, набуття союзників. Ваш вплив на оточуючих зараз дуже великий.

У ВОДОЛІЇВ зростає невдоволення щодо свого матеріального становища. Більше спілкуйтеся, розповсюджуйте інформацію про те, що може зацікавити потенційних клієнтів.

РИБИ, проявіть свою активність у громадському житті, організації зустрічей, влаштуванні особистих та чужих справ. Можливо, подорож, відрядження або коротка подорож.

You cannot copy content of this page