Плани Скорпіонів, конфлікти Стрільців та турботи Риб: докладний гороскоп на 29 січня

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ зірки передбачили вдалий період для того, щоб сконцентруватися на підготовці до важливих подій, які вони запланували на весну чи літо.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ, йдіть назустріч своїм бажанням, і на вас чекають переживання, здатні надати чарівний вплив на розум, тіло і душу. Можливий початок ремонту.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ потрібно працювати над тим, щоб не допустити повторення у своїй долі негативних програм. Слідкуйте за тим, щоб вибір робили особисто ви.

РАКИ

У РАКІВ хороший день як для аналізу минулих вчинків, так і для обмірковування майбутніх кроків. Близькі підштовхуватимуть вас до більш рішучих дій.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ вдало пройде спілкування з новими людьми, несподівано почнуть здійснюватися давні плани. Висловлюйте свої бажання більш відверто.

ДІВИ

У ДІВ гарний час для ремонту житла та техніки. Вас можуть залучити до незвичайної ситуації: так чи інакше, вам доведеться взяти участь.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ отримають нові відомості про можливий розвиток ситуації, що їх цікавить. А обмін думками з товаришами допоможе ухвалити правильне рішення. Не забувайте про дрібниці у особистих стосунках.

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ плани можуть змінитися під впливом настрою. Багато хто захоче змінити обстановку, розвіятися або навіть отримати нові враження.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, надмірна розсудливість може призвести до конфліктів із близькими. Добре планувати закордонні поїздки, вивчати іноземні мови та заводити знайомства.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ, перспектива перейти до приємніших речей дозволить швидко впоратися з побутовими проблемами. Вірним помічником у сфері спілкування стане ваше вміння розуміти почуття співрозмовника.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ варто більше часу приділити батькам, підтримати їх матеріально чи психологічно. Ненав’язливо ділитесь з навколишніми знаннями.

РИБИ

РИБИ сконцентруються на домашніх турботах. Добре навчаться образотворчим мистецтвам, рукодільній творчості. Не включайтеся емоційно до розбіжностей інших людей.