fbpx

Плітки Риб, імідж Козерогів та почуття Терезів: докладний гороскоп на 9 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня.

ОВНИ зустрінуть удачу у дорозі. Наростає сприятливий вплив зірок, завдяки чому будь-які складнощі можуть бути звернені на благо. Цей час чудово підходить для спільної роботи.

ТЕЛЬЦІ, ваша скромність здатна перешкодити зайняти місце, якого ви гідні. Вам необхідно навчитися обстоювати свою думку. Успішними є комерційні угоди.

У БЛИЗНЮКІВ фінансові питання передбачають нові рішення, нові джерела доходу. Можливо, варто дослухатися думки партнерів.

РАКИ витягнуть багато корисного зі спілкування зі старими друзями. Ви можете досягти успіху у спільних проектах. А найкращий порадник зараз – це ваші власні бажання.

ЛЕВАМ, щоб зрушити з місця, доведеться розібратися зі своїми глобальними цілями. Сприятливо навчатися новому ремеслу, починати цикли, пов’язані зі сходженням кар’єрними сходами.

ДІВАМ рекомендується передавати свій досвід дітям, але робити це без моралі: просто розкажіть їм про свої відкриття, успіхи, і вони напевно зацікавляться.

ТЕРЕЗИ, можливо, вам не варто так ретельно контролювати всі свої почуття: розслабтеся, і контакти з іншими людьми принесуть набагато більше задоволення.

У СКОРПІОНІВ особливо вдало відбуваються колективні заходи, всілякі святкування, проведення переговорів. Добре розмірковувати, планувати.

СТРІЛЬЦЯМ сьогодні небажано залишатися на самоті, вдаватися до смутку та жалю про минуле. Постарайтеся зробити хоча б частину того, що задумали.

КОЗОРОГИ надихнуться ідеєю створення нового іміджу. Якщо вас переповнюють емоції, дайте їм вихід у творчості або знайдіть того, хто міг би вас вислухати.

ВОДОЛІЇ, приділіть особливу увагу проблемам дітей, подбайте про зміцнення їхнього імунітету. Вам самим також показаний прийом вітамінів і процедури, що гартують.

РИБИ, багато що зараз залежить від обстановки в будинку: подбайте про створення затишку та душевну рівновагу своїх рідних. Не варто пліткувати, засуджувати інших людей, як би вони вас не дратували.

You cannot copy content of this page