fbpx

Плітки Тельців, імпульс Левів і приватне життя Водоліїв: детальний гороскоп на 15 жовтня

Астрологи розповіли, чого можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ – багатьом доведеться провести велику частину дня в оточенні роздратованих людей. Ваше завдання – не піддаватися на провокації. Корисні лазня, масаж, рекомендується пити більше чистої води.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – вам не варто довіряти пліткам, що виходять із уст всяких сумнівних особистостей: цілком можливо, хтось просто штовхає вас на вигідні йому дії. У натур творчих посилюється уява, зростає рішучість підключити до своїх проектів кого-небудь ще.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – якщо ваша діяльність пов’язана з публічними виступами, продумайте всі деталі, щоб домогтися потрібного результату. А головне – правильний настрій і бажання допомогти людям.

РАКИ

РАКАМ – належить залагоджувати заплутані взаємини зі старими знайомими. Деяких чекають сюрпризи і з боку супутника життя. Вдалі роботи по наведенню ладу в душі і досягнення комфорту в домашньому просторі.

ЛЕВИ

ЛЕВИ – можуть домогтися дуже багато чого, якщо будуть імпровізувати, слідуючи за першим імпульсом. Рекомендується поквапитися з ухваленням важливих рішень.

Може виникнути імпульс попрацювати над створенням красивого, сильного діла: відразу переходьте від планів до їх втілення!

ДІВИ

ДІВАМ  – буде досить легко пристосуватися до обставин цього дня. А багато і самі готові управляти ходом подій. Розпочаті сьогодні проекти забезпечать в недалекому майбутньому вражаючий результат.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, надихаючі перемоги чекають чиє увага спрямована на самопізнання, роботу над собою. Можна також присвятити цей день домашнім справами, підготовці до зими. Обов’язково зробіть щось таке, чим можна пишатися.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – потрібно підготувати грунт для сприятливого розвитку подій. Подумайте про те, щоб втілити необхідні візити і зробити дзвінки. Можна встигнути більше, ніж зазвичай, якщо правильно розпланувати день.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – сприятливий день для роботи на самоті. Краще сьогодні обмежити спілкування з тими, хто вас знецінює або провокує на шкідливі дії. Добре почистити житло за допомогою пахощів.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що прийшла пора приділити увагу зміцненню здоров’я, очищенню тіла і накопичення енергії. Суєта передвихідного дня зажадає від вас вміння швидко перемикати увагу з роботи на особисті справи. Є ймовірність, що ви будете змушені переробляти чиюсь роботу.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – період насичений подіями в особистому житті. Багатьом сьогодні не підвладні власні емоції, зате з’являється бажання управляти почуттями і діями оточуючих. Чужі справи, можливо, будуть вдаватися навіть краще, ніж власні.

РИБИ

РИБАМ – із задоволенням займуться благоустроєм оселі. Вирішення фінансових проблем у більшості відкладається. Хоча деякі саме сьогодні укладуть перспективну угоду.

Related Post

Турбота і вразливість: топ-5 найбільш жіночних знаків ЗодіакуТурбота і вразливість: топ-5 найбільш жіночних знаків Зодіаку

Астролог склала рейтинг знаків зодіаку, яким найбільш властиві жіночні риси характеру. При цьому прояв таких якостей не залежить від статі людини. ТЕЛЬЦІ Список очолюють Тельці, яких відрізняє дбайливість, а також

Знаки Зодіаку, у яких збудуться мрії в серпні 2021Знаки Зодіаку, у яких збудуться мрії в серпні 2021

Хто перетворить казку на дійсність вже в кінці цього місяця? Зірки знають відповідь Астрологи ще в травні обіцяли, що серпень стане найцікавішим, романтичним і навіть трохи чарівним місяцем літа –

Гороскоп на 2 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 травня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 2 травня 2021 року Овен Цей день сприятливий для подорожей, відпочинку в лісі біля багаття або на березі водойми. Постарайтеся провести весь вільний час з коханою людиною, що