fbpx

Почуття Терезів, цілі Дев і успіх Риб: детальний гороскоп на 3 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВЕН

ОВНАМ – добре зробити що-небудь спільно з домашніми. Намагайтеся утриматися сьогодні на позитивній хвилі, більше звертайте уваги на чужі гідності, прощайте недоліки і щедро роздавайте аванси: навколишні будуть змінюватися як за помахом чарівної палички.

ТЕЛЕЦЬ

ТЕЛЬЦІ – було б непогано змінити звичну обстановку, вибратися на природу або в гості. Добре також вивчати особливості іншої культури, шукати взаєморозуміння з різними людьми.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ – рекомендується приділити більше уваги власним бажанням, зробити щось конкретне для їх втілення. Сьогодні добре займатися ремонтом і дизайном приміщень, розводити квіти, піклуватися про тварин.

РАК

РАКАМ – ваш успіх безпосередньо залежить від вашої відкритості іншим людям. Прискіпливість до якості знадобиться при покупках. Можуть повернутися борги, – в свою чергу, постарайтеся вийти з ролі боржників самі.

ЛЕВ

У ЛЕВІВ – слід осмислити минулі досягнення і намітити нові цілі. Особливо успішні проекти художників, фотографів і дизайнерів. Однак варто врахувати, що далеко від дому розвиток ситуації буде провокувати на необдумані вчинки.

ДІВА

ДІВИ – поставте метою проявитися максимально різноманітно. День пов’язаний з самозцілення і допомоги близьким, обміном енергії. Вечір підходить для роботи з символами, образами і снами.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, це день набуття особливої ​​стійкості, почуття напрямку. Зірки активізують контакти з протилежною статтю, вносять у відносини елемент гри. Тепер ви можете вибудувати більш продуктивні відносини з усіма, хто вас оточує.

СКОРПІОН

СКОРПІОНАМ – доречно згадати прислів’я “один в полі не воїн”. Ті, хто пов’язаний з мистецтвом, мають всі шанси створити сьогодні цікаві твори. У родині доведеться до речі вміння творчо реагувати на витівки дітей і інших родичів.

СТРІЛЕЦЬ

СТРІЛЬЦЯМ – постарайтеся зібрати додаткову інформацію, що цікавить вас. Більше довіряйте собі і ігноруйте плітки. При залагодженні деяких справ може виникнути необхідність в підтримці друзів.

КОЗОРОГ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що їх чекає вирішення важливих питань, що стосуються сім’ї. Не виключено, що знадобиться допомога батькам або іншим старшим родичам. Можливо захоплення якоїсь нової діяльністю з хорошою перспективою на майбутнє.

ВОДОЛІЙ

ВОДОЛІЇ – сприятливий час для переїздів, покупки і перестановки меблів. У той же час, цієї неділі відмінно підходить для конкурсів, спортивних змагань, піших походів.

РИБИ

РИБАМ – виступаючих на публіці, чекає успіх. Вдалі придбання або продаж предметів мистецтва, покупка прикрас та аксесуарів, відмінний день для роботи з металами.

You cannot copy content of this page